PlayStation Now dla PC potwierdzone!

Dzień dobry Playowicze!

Mamy nadzieję, że pamiętacie nasz artykuł sprzed miesiąca “Kontroler DualShock 4 + adapter USB = podłączony kontroler do komputerów PC“, w którym przedstawiliśmy wstępne plany Sony, związane z podłączeniem kontrolera DualShock 4 do komputera PC. Tym razem sięgnęliśmy głębiej i dotarliśmy do informacji (na oficjalnym blogu PlayStation), że poza wprowadzeniem adaptera USB do kontrolera DualShock 4, Sony dodatkowo udostępni usługę PlayStation Now na PC.  

Czym jest PlayStation Now?  Jest to usługa z szerokiego wachlarza aplikacji PlayStation. Dzięki niej możecie zagrać w wiele tytułów! Żeby skorzystać z PlayStation Now należy: opłacić subskrypcję, posiadać minimum system Windows 7 (najlepiej Win 8.1/10), zaopatrzyć się w kontroler DualShock 4 (DualShock 3 też będzie działał prawidłowo) wraz z adapterem USB (zdjęcie znajdziecie poniżej) oraz posiadać stały dostęp do internetu  (łącze internetowe min. 5 Mbps)!

Już wiemy, że PlsyStation Now będzie dostępne na PC…i to już 24 sierpnia. Nową usługą będą się mogli cieszyć gracze z Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgi. Plany uruchomienia usługi PlayStation Now w Polsce są na razie niepotwierdzone, chociaż Sony nie wyklucza takiego ruchu. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie gracze z Polski, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w konsolę PlayStation 4 będą mogli lepiej poznać świat PlayStation, dzięki usłudze PS Now!

Autor: | 2016-10-17T17:26:38+00:00 23 sierpnia 2016 09:02|Kategorie: Aplikacje PS 4, Informacje o PS 4, Premiery PS 4, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o