--PlayStation Vita – Remote Play , czyli jak uniknąć konfrontacji!

PlayStation Vita – Remote Play , czyli jak uniknąć konfrontacji!

Dzień dobry Playowicze!

Jak bardzo różni się rynek japoński od europejskiego? Tego nie musimy Wam tłumaczyć! Wystarczy spojrzeć na przykład przenośnej konsoli PlayStation Vita, która w Japonii radzi sobie dość dobrze, czego nie można powiedzieć o starym kontynencie. 

PlayStation Vita praktycznie na starcie została wyparta przez smartphone i stała się wyłącznym “akcesorium” opcji Remote Play, która umożliwia streamowanie gier z PlayStation 4. Biorąc pod uwagę kilkukrotnie mniejszą liczbę premier gier na PS Vitę w Europie w stosunku do PS4 można powiedzieć, że Sony już na dobre pogodziło się rolą, jaką faktycznie pełni PS Vita na starym kontynencie! Jedynym bastionem, który walczy o istnienie PS Vity jest Japonia, dlatego japoński oddział Sony nie szczędzi środków na promowanie przenośnej konsoli i co jakiś czas zaskakuje graczy nową, lepszą i coraz zabawniejszą reklamą.

Źródło: PlayStation Japan (Youtube)

Tym razem bądź co bądź niezbędna  opcja Remote Play została przedstawiona w dość ciekawy sposób z nawiązaniem do premierowej gry Dragon Quest XI, która w Japonii bije rekordy popularności (premiera w USA i Europie dopiero w 2018 roku). Przesłanie reklamy jest bardzo proste – chcesz uniknąć konfrontacji z innymi graczami to trzymaj swoją Vitę blisko siebie!

A jak jest u Was? Korzystacie z PS Vity w momencie kiedy brat czy siostra okupuje PS4? 

Autor: | 2017-11-20T14:28:52+00:00 20 listopada 2017 09:27|Kategorie: Informacje o PS Vita/PS TV|Tagi: |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o