-, Video, Zapowiedzi PS VR-PlayStation VR doczekało się szachów!

PlayStation VR doczekało się szachów!

Za pierwsze interaktywne szachy Chess Ultra, które pojawią się na PlayStation VR odpowiedzialne jest znane studio Ripstone Games, które zaprasza do zapoznania się z ich nową produkcją ciekawym zwiastunem!

Na pewno zastanawialiście się jak będą wyglądały szachy w wirtualnym świecie! Z takim samym dylematem spotkało się studio Ripstone Games, które od dłuższego już czasu tworzy towarzyskie gry, wymagające nie tylko inteligencji, ale i nieschematycznego myślenia. Zadacie pytanie, dlaczego szachy i to jeszcze na PS VR? Odpowiedź na pytanie jest niezwykle prosta! Twórcy chcieli postawić na realizm, który może dać graczom wirtualna rzeczywistość PS VR. Przy pomocy kontrolerów PS Move możecie przesuwać pionki i toczyć pojedynki z sztuczną inteligencją SI na 10 poziomach oraz w trybie gry sieciowej!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Chess Ultra dostępne będzie również na konsolę PlayStation 4 oraz Playstation 4 Pro (rozdzielczość 4K przy 60 kl/s). Co prawda premiera gry została zaplanowana na koniec III kwartału 2017 roku, ale studio Ripstone Games nie wyklucza wydania wersji demo, które może pojawić się już w II kwartale!  

Autor: | 2017-03-01T16:32:59+00:00 1 marca 2017 14:44|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "PlayStation VR doczekało się szachów!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Nie lubię szachów i nie umiem grać. Dla mnie wieje nudą!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

A ja chętnie zagram. Chyba, że cenę wywalą w kosmos! Fajny pomysł, że na PS VR!

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Nie i jeszcze raz nie! Szachy to nuda!