--Playstation4you – time for change!

Playstation4you – time for change!

Dzień dobry Playowicze!

Zmiany, zmiany, zmiany, czyli jak przebudowujemy serwis Playstation4you!

Z pewnością zdążyliście zauważyć, że serwis Playstation4you był mało aktywny a nasz ostatni artykuł pojawił się niespełna 2 tygodnie temu. Krótka przerwa w działaniu naszego serwisu podyktowana była daleko idącymi zmianami, które systematycznie będziemy wprowadzali. W pierwszej kolejności do naszej rodziny dołączyło 2 nowych redaktorów, których w krótkim opisie przedstawiamy poniżej.

Iron Man, czyli inaczej Tomek! Wieloletni współpracownik wielu serwisów branżowych. Pasjonat i wytrawny gracz. Jak mówi sam o sobie … PlayStation to mój świat, w którym mogę być sobą i dzielić z Wami moje emocjeJaki jest Tomek vel Iron Man? Przede wszystkim jest specjalistą od oprogramowania do konsoli PlayStation 4. Wielokrotnie brał udział w testach nowego oprogramowania, wyłapując błędy i niedociągnięcia. Lubi wyścigi i gry z gatunku RPG, ale nie pogardzi dobrą bijatyką. Tworząc artykuły o tematyce PlayStation nie ogranicza się do kilku słów czy zdań, tylko tworzy tezy oparte na dobrze sprawdzonej informacji a jego pisanie można nazwać sztuką XXI wieku! 

Cieszymy się, że dołączył do naszego zespołu!

Herkules, czyli inaczej Adam! Mistrz ciętej riposty i aktywny komentujący wielu forum o PlayStation. Adam to dociekliwy redaktor, który jak coś napisze to przed opublikowaniem dobrze sprawdzi swoje źródło! Zdecydowany zwolennik FPSów i multiplayer-owych rozgrywek a przede wszystkim posiadać pokaźnej listy trofeów, w tym platynowych! Uczestnik wielu targów o tematyce PlayStation w tym E3, Tokyo Games Show, Gamescom i naszego rodzimego WGW. Adam zawodowo zajmuje tworzeniem wysokogatunkowego materiału video, również tego publikowanego na YT! Jego recenzje gier na pewno zapadną Wam w pamięci i w dużym stopniu wpłyną na decyzję o zakupie gry! 

Cieszymy się, że dołączył do naszego zespołu!

Cieszymy się, że nasza redakcja tak szybko ewaluuje i kolejni redaktorzy dołączają do naszego zespołu. Oczywiście pierwsza zmiana, czyli pozyskanie nowych redaktorów wpłynie na ciekawsze i bardziej zróżnicowane artykuły o PlayStation, ale tak naprawdę chcieliśmy  zachęcić Was do pisania artykułów pod szyldem Playstation4you!

…Jeżeli jesteście w stanie napisać ciekawy artykuł i chcecie się nim z nami podzielić to wystarczy, że wyślecie nam tekst i dowolnej formie a my opublikujemy go na stronie Playstation4you! W zmian możecie otrzymać nawet kod do gry na PS4 lub subskrypcję PS Plus! To jedna z najważniejszych zmian naszego serwisu – chcemy oddać w Wasze ręce współtworzenie serwisu!… Pamiętajcie, że nasze adresy mailowe jak: kontakt@playstation4you.com, biuro@playstation4you.com czy choćby media@playstation4you.com cały czas funkcjonują i są do Waszej dyspozycji.

Kolejną zmianą, którą w najbliższym czasie wprowadzimy w naszym serwisie jest powstanie forum technicznego, czyli będzie to miejsce, gdzie będziecie mogli się podzielić z nami swoim problemami z działaniem konsoli PlayStation 4, PlayStation VR czy PlayStation Vita. Oczywiście w miarę rozwoju forum będziemy systematycznie zwiększać grupy dyskusyjne i dawać Wam możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami forum. Mamy nadzieję, że znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania!

Trzecią, ale jak niezwykle ważną zmianą w działaniu naszego serwisu jest powstanie sklepu z grami i akcesoriami do PlayStation, który będziecie mogli znaleźć pod adresem https://gry4you.com! Na obecną chwilę intensywnie pracujemy na powstaniem sklepu i wprowadzeniu szeregu zmian ułatwiających bezpieczne kupowanie gier i akcesoriów do PlayStation w najlepszych cenach w Polsce. Oczywiście nie zabraknie specjalnych cen i promocji i wielu konkursów, w których będziecie mogli powalczyć o najnowsze gry na PlayStation 4 czy PlayStation VR! Mamy nadzieję, że będziecie częstymi bywalcami naszego sklepu GRY4YOU i przede wszystkim znajdziecie dla siebie to czego szukaliście od dłuższego czasu! Start za…. zobaczcie na stronie https://gry4you.com.  

Ostatnią zmianą i na pewno jedną z najciekawszych jest zbliżający się małymi krokami konkurs, w którym do wygrania będą naprawdę rzeczowe nagrody. Konkurs trafi na naszą stronę na początku przyszłego tygodnia. Tak więc śledźcie nasz serwis Playstation4you a na pewno zaskoczymy Was czymś wyjątkowym.

 Ważna informacja:

W dniach od 26 maja do 11 czerwca serwis Playstation4you będzie objęty okresem wakacyjnym, w którym nasza redakcja nie będzie funkcjonowała. Oczywiście konkurs jaki dla Was przygotujemy będziemy stale monitorować, ale artykuły nie będą się pojawiać. Mamy nadzieję, że nam wybaczycie! Każdy z nas musi mieć dłuższą przerwę na regenerację akumulatorów. 12 czerwca wracamy do Was i dalej robimy to co kochamy, czyli piszemy dla Was! 

Autor: | 2017-05-17T18:16:19+00:00 17 maja 2017 15:14|Kategorie: Informacja ogólna|Tagi: |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o