-, Video, Zapowiedzi PS4-Poczuć się jak w NASA? Z “Kerbal Space Program” to możliwe!

Poczuć się jak w NASA? Z “Kerbal Space Program” to możliwe!

Praca w NASA i programy kosmiczne to chyba marzenie każdego człowieka. Niestety, tylko indywidualne jednostki otrzymają taką możliwość. Z takiego założenia wyszło studio Flying Tiger Entertainment, które stworzyło “Kerbal Space Program” jedną z najbardziej niesamowitych gier na konsolę PS4. A więc co jest takiego niesamowitego w Kerbal Space Program? 

Źródło: PlayStation (Youtube)

W pierwszej kolejności  macie do czynienia z wielogatunkową produkcją, której nie można przypisać do jakiegokolwiek gatunku! W drugiej otrzymujecie dostęp do niezwykle skomplikowanego programu kosmicznego, w którym od podstaw budujecie własną rakietę kosmiczną z dostępnych części. Każdy element wykorzystany do budowy rakiety ma wpływ na jej późniejsze działanie, więc jak popełnicie błąd w czasie budowy to Wasz rakieta eksploduje w momencie startu. Wydaje się proste, ale uwierzcie nam wcale takie nie jest! Jeżeli uda się już Wam wybudować rakietę to kolejnym wyzwaniem postawionym przed graczem jest podróż w kosmos i lądowanie na planecie! Prawdę mówiąc lądowanie to jeden z najtrudniejszych etapów programu kosmicznego. Mały błąd a cała załoga przestaje istnieć a Wy zaczynacie od nowa! W podstawowym trybie rozgrywki gacze otrzymują możliwość budowania kilkudziesięciu wahadłowców w tym ich edycji, trenowania astronautów, prowadzenia badań, budowania stacji kosmicznych oraz wykonywania lotów w odległe zakątki wszechświata. Dzięki zastosowaniu silnika graficznego Unity3D oraz systemu fizyki opartym na PhysX gracze będą mieli możliwość uczestniczenia w realistycznych lotach wahadłowcem w tym również wypadków, w przypadku błędnego monitorowania stanu paliwa czy niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Premiera gry “Kerbal Space Program” zapowiedziana jest na 12 lipca 2016 roku. Niestety będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store. Cena na obecną chwilę nie została jeszcze podana!

Autor: | 2016-10-17T17:26:55+00:00 8 lipca 2016 14:21|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o