-, Gry PS 4, Testy BETA, Video-Ponad 6.8 miliona graczy wzięło udział w testach beta Ghost Recon: Wildlands!

Ponad 6.8 miliona graczy wzięło udział w testach beta Ghost Recon: Wildlands!

Ubisoft podliczyło aktywność graczy, którzy brali udział w testach beta Ghost Recon: Wildlands! Prawie 7 milionów robi wrażenie!

Wielkie wydarzenie, jakim z pewnością były testy wersji beta Ghost Recon: Wildlands przyciągnęły ponad 6 800 000 graczy (w tym ponad 2.6 mln graczy na PS4 – informacja niepotwierdzona). To nowy rekord testów beta w historii firmy Ubisoft. Poprzedni należał do gry The Division, w której testach beta udział wzięło lekko ponad 6.4 mln graczy. Ubisoft potwierdził też kilka statystyk i tak: z grą wspólnie gracze spędzili ponad 2 mld minut i aż 60% z nich grało w kooperacji (co-op). Dane pochodzą z zamkniętych testów beta, które odbyły się od 3 do 6 lutego 2017 roku oraz z otwartych testów beta, odbywających się między 23 a 27 lutego 2017 roku. 

Źródło: Ubisoft US (Youtube)

Wszyscy, którzy wzięli udział w testach beta Ghost Recon: Wildlands dostaną premię w postaci dodatku Unidad Conspiracy, który umożliwi dostęp do trzech specjalnych misji w regionie Media Luna. Oczywiście premia jest skierowana do graczy, którzy kupią grę przed 31 marca 2017 roku. Przypominamy, że premiera gry Ghost Recon: Wildlands na konsolę PlayStation 4 została wyznaczona na 7 marca 2017 roku!

Seria Ghost Recon to najbardziej dochodowy produkt firmy Ubisoft, który sprzedał się łącznie w ponad 24 milionach egzemplarzy. Z tej okazji zarząd firmy podjął decyzję o udostępnieniu licencji Ghost Recon branży filmowej, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się filmu z Duchami w roli głównej!

  

Autor: | 2017-03-02T14:11:38+00:00 2 marca 2017 12:18|Kategorie: Eventy, Gry PS 4, Testy BETA, Video|Tagi: , , , , |4 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Ponad 6.8 miliona graczy wzięło udział w testach beta Ghost Recon: Wildlands!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Jestem w tej grupie i naprawdę się zapaliłem. Świetna odsłona, po prostu świetna!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3
Ocena :
     

Grałem i jestem pod wrażeniem. Kupiłem w przedsprzedaży, więc tylko kilka dni dzieli mnie wojny z kartelem!

Wonder-Woman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Grałam i jestem zafiksowana na nowego Ghosta. Nie dziwię się, że tyle osób grało! A za kilka dni premiera:)

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Nie dziwię się, że tyle osób grało w demo Ghost Recon Wildlands. Sam brałem w tym udział i jestem pod wrażeniem. Ja już kupiłem i czekam na premierę.