-, Video, Zapowiedzi PS4-“Portal Knights” na PS4 z potwierdzoną datą premiery!

“Portal Knights” na PS4 z potwierdzoną datą premiery!

Niezwykła gra fantasy Portal Knights, która stanowi swoiste połączenie sandboksowego Minecrafta i  typowego RPGa trafi na konsolę PlayStation 4 pod koniec kwietnia 2017 roku. Czy może Was zaskoczyć?

Portal Knights to kolejny projekt studia Kenn Games, który łączy w sobie elementy RPG z niezwykle popularną w ostatnich czasach stylistyką sandboksowych gier typu Minecraft. Akcja gry została osadzona w krainie fantasy rozdartym na wiele kawałków, którego scalenie stanowi najwyższy priorytet rozgrywki. Gracze wcielają się w rolę magicznych rycerzy, którzy za pomocą portali teleportujących przeszukują nieznane zakątki krainy w poszukiwaniu wskazówek, mogących pomoc w jej zjednoczeniu. W trakcie rozgrywki będziecie musieli stanąć do walki z rożnymi potworami i potężnymi bossami oraz wypełniać skomplikowane zadania.

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Dodatkowym elementem zwiększającym atrakcyjność Portal Knights jest system craftingu i aspekt budowniczy, umożliwiający tworzenie nowych budowli i przedmiotów, zwiększających zdolności obronne bohaterów. Większość dostępnych map generowana jest losowo, więc tak naprawdę nie będziecie w stanie przewidzieć tego co zobaczycie za wrotami portalu. Premiera Portal Knights na konsolę PS4 została wyznaczona na 28 kwietnia 2017 roku i będzie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej w sklepie PS Store!

Autor: | 2017-01-27T00:36:28+00:00 26 stycznia 2017 15:22|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |4 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "“Portal Knights” na PS4 z potwierdzoną datą premiery!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Może być ciekawe! Zobaczymy w dniu premiery.

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Nuda i jeszcze raz nuda! Na pewno nie kupię!!!

He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

No raczej nie, nawet na pewno nie!

Golum
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Taka bajka dla dzieci. Szkoda czasu i miejsca na dysku.