-, Informacje o PS VR-Poruszaj się w świecie PlayStation VR dzięki 3dRudder!

Poruszaj się w świecie PlayStation VR dzięki 3dRudder!

Dzień dobry Playowicze!

Poruszanie się w świecie PlayStation VR to coś na co czekamy od bardzo długiego czasu! Czy nowy kontroler 3dRudder może dostarczyć nowych wrażeń w wirtualnym świecie? 

Od dnia premiery PlayStation VR wielu programistów próbuje odkryć tajemnicę poruszania się w wirtualnej rzeczywistości, tak aby nawigacja w grach była intuicyjna i wygodna! Jeden z producentów wprowadził na rynek kontroler 3dRudder, który umożliwia poruszanie się w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Na obecną chwilę kontroler 3dRudder dostępny jest dla fanów wirtualnej rzeczywistości na PC! Co prawda w wywiadzie dla VRFocus  wiceprezes zarządu 3dRudder Christophe Dissaux stwierdził, że kontroler zostanie zaadoptowany dla PlayStation VR. Wstępna premiera została zaplanowana na Q3 2018 roku, chociaż informacja nie została jeszcze potwierdzona.   

Zobacz, jak to działa!

Źródło: 3dRudder (Youtube)

Zobacz, jak to działa!

Źródło: 3dRudder (Youtube)

Podłączenie kontrolera 3dRudder odbywa się przy pomocy złącza USB i wstępnej konfiguracji z okularami PlayStation VR. Oczywiście mówimy tu o kontrolerze używanym z pozycji siedzącej, czyli po położeniu stóp na urządzeniu gracz przechylając się w czterech kierunkach imituje funkcję chodzenia, co umożliwia uwolnienie rąk i skupienie się na akcji w grze w wirtualnym świecie. 

Niestety na obecną chwilę nie podano ceny urządzenia, ale mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli przekazać Wam więcej informacji. Zainteresowanych dogłębniejszą analizą kontrolera 3dRudder zapraszamy na oficjalna stronę producenta, czyli tutaj!  

Źródło: vrfocus.com

Autor: | 2018-01-29T16:57:38+00:00 29 stycznia 2018 11:44|Kategorie: Akcesoria PS VR, Informacje o PS VR|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o