-, Video, Zapowiedzi PS4-Poznaj wojowników “For Honor” na kilka dni przed oficjalnymi testami!

Poznaj wojowników “For Honor” na kilka dni przed oficjalnymi testami!

Dzień dobry Playowicze!

Na kilka dni przed oficjalnymi testami Alpha studio Ubisoft postanowiło przybliżyć postawy wojowników reprezentujące trzy najpotężniejsze frakcje w grze For Honor!

Prawda jest taka, że los “Samurajów”, po utracie ojczyzny w wyniku wieloletnich wojen zmusił do długiej wędrówki. Na nowo pozyskanych ziemiach próbują odbudować swoją militarną potęgę.

Frakcja “Rycerzy” rozproszonych po całym świecie zaczyna się jednoczyć pod szyldem “Żelaznego Legionu”. Ich głównym zadaniem jest przejąć kontrolę nad rozległymi ziemiami.

“Wikingowie”, znani ze swoje brutalności i bezwzględności nie chcą dopuścić do panowania żadnej z w/w frakcji. To oni są panami mórz i lądów, którym należą skarby i bogactwo. 

W poniższym materiale video zaprezentowano unikatowe umiejętności bojowe i strategiczne reprezentanta każdej frakcji. Właściwy wybór wojownika i odpowiednie przygotowanie taktyczne pozwoli Wam na wielokrotnie zwycięstwo. Dobrze przyjrzyjcie się każdemu wojownikowi i wybierzcie mądrze, gdyż przeciwnik nie okaże Wam litości! Liczy się tylko zwycięstwo!

– The Kensei Samurai- 

– The Raider Viking – 

– The Warden Knight – 

Autor: | 2016-10-17T17:26:35+00:00 5 września 2016 10:06|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o