-, Video, Zapowiedzi PS4-Prawie 15 minut z “The Surge” na konsoli PS4!

Prawie 15 minut z “The Surge” na konsoli PS4!

Kolejny gameplay, kolejne szczegóły z nowej produkcji “The Surge“, która już w maju trafi na konsolę PlayStation 4. Tym razem twórcy zaprezentowali kilkunastominutową rozgrywkę w jednej lokacji!

Fabułę gry “The Surge” przeniesiono kilkadziesiąt lat w przyszłość, w której ludzie walczą o byt z maszynami. Awaria systemu, niczego nie spodziewający się robotnik oraz wizja walki o przetrwanie to główne założenia gry studia CI Games, które tworząc grę w kooperacji z niemieckim studiem Deck 13 zdecydowanie postawiło na dynamikę rozgrywki. Jak zdążycie zauważyć rozgrywka skupia się głównie na starciach w zwarciu, dlatego zdolności manualne gracza mają duże znaczenie w konfrontacji z przeciwnikami. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Autor: | 2017-02-20T13:12:25+00:00 20 lutego 2017 09:09|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Prawie 15 minut z “The Surge” na konsoli PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Spoko rozgrywka. Martwi mnie fakt, że cała historia dzieje się na terenie fabryki i w sumie nie będzie nic więcej.

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Widziałem poprzedni gameplay. Sam nie wiem co myśleć o The Surge. Ogólnie wygląda spoko, ale czy będę chciał zagrać, hmm!