-, Video, Zapowiedzi PS4-Premiera “Ghostbusters” na konsolę PS4 w najbliższy piątek

Premiera “Ghostbusters” na konsolę PS4 w najbliższy piątek

15 lipca 2016 roku to data premiery gry Ghostbusters na konsole PlayStation 4. Specjalnie z tej okazji zaprezentowano najnowszy zwiastun stworzony przez studio FireForge Games pod patronatem Activision Blizzard promujący Pogromców Duchów. Ghostbusters to typowe kooperacyjne RPG, które koncentruje się na lokalnym trybie rozgrywki dla maksymalnie 4 graczy. Fabuła gry nie jest bezpośrednio powiązana z filmem, chociaż wykorzystuje wiele elementów zaczerpniętych z filmu.

Źródło: PlayStation (Youtube)

Oczywiście zadaniem graczy będzie schwytanie grasujących po Nowym Yorku różnych duchów czy upiorów i osadzenie ich w specjalnej pułapce. Do wyboru będziecie mieli 4 grywalne postacie (2 żeńskie/2 męskie), z których każda cechuje się zupełnie innym stylem walki. W początkowej fazie rozgrywki zadania postawione przed ekipą będą miały charakter prostych zadań, które doprowadzą do finału w postaci trudnych do pokonania bossów. W tym przypadku istotnym elementem rozgrywki jest właściwa współpraca pomiędzy wszystkimi członkami ekipy Łowców Duchów. Do dyspozycji łowców oddano nowoczesną broń i gadżety, w tym dobrze znany proton-pack umożliwiający schwytanie nawet najgroźniejszych przedstawicieli powracającej psychokinezy spontanicznej (z ang. RSPK –Recurrent Spontaneous Psychokinesis)

Oprawa graficzna Ghostbusters utrzymana jest w stylu kreskówkowym opartym na technologii cel-shadingu, dzięki czemu gracz ma wrażenie, że elementy gry zostały narysowane ręcznie. Nie jest to oczywiście mocna strona gry, ale utrzymuje przyzwoity poziom, który nie powinien zbytnio razić. Dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe w sklepie PlayStation Store w cenie 209 PLN (pre-order znajdziecie tutaj) czekają dodatki w postaci klasycznych strojów oraz pułapek znanych z filmu z lat 80-tych oraz specjalny motyw inspirowany grą. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:54+00:00 12 lipca 2016 13:47|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Blade
Testujemy dla Was nowe technologie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o