-, Video, Zapowiedzi PS4-Do premiery “Grow Up” na konsolę PS4 został tylko miesiąc!

Do premiery “Grow Up” na konsolę PS4 został tylko miesiąc!

Na tegorocznych targach E3 2016 mieliśmy okazję zagrać w “Grow Up” czyli kontynuację przygód BUDa z wydanego w 2015 roku hitu “Grow Home”.  Ta niezwykle wciągająca platformówka będzie miała swoją premierę 17 sierpnia 2016 roku. Obecnie w sklepie PlayStation Store obowiązuje promocja dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus, która uprawnia do 20% rabatu od ceny podstawowej 42 PLN, czyli Plusowicze zapłacą tylko 33,60 PLN.  

 

Źródło: Ubisoft (Youtube)

Za produkcję “Grow Up” odpowiada studio Ubisoft Reflections, które ma w swoim dorobku takie hity jak: Driver czy choćby The Crew. Nowa historia BUD-a rozpoczyna się w momencie, w którym statek kosmiczny zabawnego robocika nieoczekiwanie eksploduje w trakcie eksploracji galaktyki. W skutek eksplozji trafia na nieznaną planetę. Nasz mały bohater nie wpada jednak w panikę i rozpoczyna karkołomną podróż, której celem jest odnalezienie wszystkich elementów statku umożliwiających jego odbudowę i powrót do domu. Poza odnalezieniem wszystkich elementów statku zadaniem graczy będzie odkrycie wielu sekretów skrzętnie skrywanych na planecie oraz zbieranie próbek flory i fauny! 

Nowością w grze “Grow Up” jest zmiana modelu sterowania BUD-em, który otrzymał poszerzony zakres ruchów włącznie z możliwością latania na krótkich dystansach. Musimy przyznać, że nowe przygody sympatycznego robota przypadły nam do gustu i prawdę mówiąc nie możemy się już doczekać dnia premiery gry “Grow Up”.

Autor: | 2016-10-17T17:26:53+00:00 14 lipca 2016 15:14|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o