-, Video, Zapowiedzi PS4-“Prey” nie jest sequelem, nie jest remake i nie ma nic wspólnego z oryginałem!

“Prey” nie jest sequelem, nie jest remake i nie ma nic wspólnego z oryginałem!

“Prey nie jest sequelem, nie remake i nie ma nic wspólnego oryginałem” – od takiego zdania rozpoczyna się nowy materiał video, w którym Raphael Colantonio (Prezes i Dyrektor Kreatywny Arkane Studio) przedstawia kulisy tworzenia nowej wersji gry “Prey”. Nowa odsłona “Prey” będzie znacząco odbiegała od oryginału resetując tym samym serię Prey. Duży nacisk zostanie położony na wieloetapową fabułę z elementami RPG, która pozwoli na rozwój zdolności głównego bohatera. Akcja gry “Prey” została osadzona w roku 2032, w którym nieświadomy bohater bierze udział w eksperymencie medycznym. Po przebudzeniu okazuje się, że placówka medyczna, w której prowadzono badania została opanowana przez obcą rasę. Zadaniem gracza będzie przetrwanie w niesprzyjających warunkach i odkrycie tajemnicy drzemiącej w tajemniczych eksperymentach. 

Źródło: Bethesda Softworks (Youtube)

Źródło: Bethesda Softworks (Youtube)

Przypominamy, że premierę gry “Prey” zapowiedziano na końcówkę I kwartału 2017 roku! Niestety cena gry nie została jeszcze ujawniona!

Autor: | 2016-10-17T17:26:48+00:00 28 lipca 2016 15:29|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o