-, Video, Zapowiedzi PS4-Prezentacja rozgrywki “The Surge” w nowym zwiastunie prosto na targi Gamescom 2016

Prezentacja rozgrywki “The Surge” w nowym zwiastunie prosto na targi Gamescom 2016

Najlepszym miejscem na prezentację nowej gry RPG osadzonej w realiach mrocznego science-fiction są oczywiście targi Gamescom 2016. Z takiego właśnie założenia wyszedł Jan Klose, dyrektor kreatywny studia Deck 13, który zaprezentował ponad 14 minutową rozgrywkę z nowej gry “The Surge“. Akcja gry toczy się kilkadziesiąt lat po wynalezieniu przez ludzkość technologii, która tak naprawdę doprowadziła ziemię do upadku. W większej części ludzie zostali zastąpieni przez maszyny, a Ci, którzy przetrwali, opuścili wielkie miasta i osiedli na prowincjach.     .

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Większość z nich korzysta z egzoszkieletów, zwiększających możliwości bojowe. Gracz wciela się w postać jednego z żołnierzy, który w trakcie eksploracji terenu staje do walki z napotkanymi maszynami. Jedną z największych zalet gry “The Surge” jest możliwość tworzenia przedmiotów i modyfikacji egzoszkieletu za pomocą części pobranych z pokonanych przeciwników. Premierę gry na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano na połowę II kwartału 2017 roku.  

Autor: | 2016-10-17T17:26:40+00:00 16 sierpnia 2016 11:06|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o