-, Video, Zapowiedzi PS4-Przetrwaj noc ze świecą w ręku! Rozwiąż zagadkę, jaką kryje w sobie “Wick”!

Przetrwaj noc ze świecą w ręku! Rozwiąż zagadkę, jaką kryje w sobie “Wick”!

Survival horror ” Wick” na konsolę PlayStation 4 pojawi się już 1 listopada 2016 roku. Czy jesteście gotowi wejść do lasu o północy? 

Za produkcję gry “Wick” odpowiada niezależne studio Hellbent Games, które stworzyło przerażającą historię związaną z niewyjaśnionymi przypadkami zniknięć dzieci. Głównym bohaterem gry jest nastoletni uczestnik obozu, który w wyniku zakładu musi przetrwać noc w ponurym lesie, jedynie ze świecą w ręku. Tak naprawdę, nie wie co czeka go w mrocznym lesie i jaką tajemnicę skrywa? Przy okazji “zabawy” spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób i dlaczego dzieci znikają? W tym wszystkim mają pomóc mu krótkie notatki i pozostawione przez dzieci przedmioty.  Prawda jest taka, że znaki, na których może się opierać może zobaczyć jedynie w blasku świecy!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Rozgrywka w grze “Wick” koncentruje się głównie na eksploracji ciemnego lasu i odnajdowaniu wskazówek, pozwalających na rozwikłanie mrocznej zagadki. Najważniejszym elementem jest unikanie bezpośredniej konfrontacji z duchami małych dzieci. Biorąc pod uwagę, że akcja gry dzieje się w nocy, należy w odpowiedni sposób korzystać z dobrodziejstw świecy! Promień oświetlenia ma bezpośredni wpływ na budowanie poziomu strachu bohatera i jednoczesną częstotliwość pojawiania się zjaw! Tak więc dbajcie o światło, bo jest Waszym jedynym sprzymierzeńcem! 

Premiera gry “Wick” na konsolę PlayStation 4 została zaplanowana na 1 listopada 2016. Prawdopodobnie będzie dostępna za darmo dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Więcej informacji znajdziecie na oficjalniej stronie gry, którą znajdziecie tutaj! 

Autor: | 2016-10-28T22:17:19+00:00 28 października 2016 18:14|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o