-, Informacja ogólna, Informacje o PS 4-Przezroczysty kontroler DualShock 4 trafi do sprzedaży w lipcu 2016 roku!

Przezroczysty kontroler DualShock 4 trafi do sprzedaży w lipcu 2016 roku!

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda kontroler DualShock 4 w środku? Z jakich elementów elektronicznych jest zbudowany? Oczywiście na te pytania mógłby odpowiedzieć serwis Sony lub firma serwisowa, w której ręce trafił kontroler do naprawy. Zwykły śmiertelnik mógł co najwyżej wybrać kolor obudowy spośród kilku dostępnych, ale żadna z nich nie odkrywała tajemnicy budowy DualShocka 4.

Od początku powstania kontrolera inżynierowie z Sony otrzymywali masę zapytań, w których gracze prosili o stworzenie przezroczystej obudowy najlepszego kontrolera do gier. Prośby zostały wysłuchane i już 11 lipca 2016 do sprzedaży trafi transparentny kontroler DualShock 4, który odsłoni przed Wami swoje najskrytsze tajemnice.

Drugim innowacyjnym kolorem, który otrzyma kontroler DualShock 4 będzie tzw. “Steel Black”, czyli odpowiednik metalicznego koloru. Jego premiera odbędzie się tego samego dnia! Nie zapomnijcie, że w ofercie znajdziecie jeszcze kontroler w kolorze złotym i srebrnym, które tak naprawdę są rodziną kontrolerów w metalicznych obudowach. 

Oba kontrolery dołączą do wielkiej rodziny kolorowych DualShock-ów, których na rynku znajdziecie ok 20, włączając specjalne edycje. Cena za jaką będziecie mogli nabyć nowe dwa DualShock-i będzie oscylowała wokół kwoty €69 (w przeliczeniu ok 300 PLN).  

Autor: | 2016-10-17T17:27:08+00:00 7 czerwca 2016 22:08|Kategorie: Akcesoria PS 4, Informacja ogólna, Informacje o PS 4|Tagi: , , , |1 komentarz

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Przezroczysty kontroler DualShock 4 trafi do sprzedaży w lipcu 2016 roku!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bucherpl
Użytkownik
ADEPT

Zdecydowanie wersja Crystal;)