-, Video, Zapowiedzi PS4-Ręcznie rysowany survival 2D “Sundered” trafi na konsolę PS4!

Ręcznie rysowany survival 2D “Sundered” trafi na konsolę PS4!

Dzień dobry Playowicze!

Ręcznie rysowana grafika to na pewno jeden z kluczowych elementów nowej gry “Sundered” stworzonej przez studio  Thunder Lotus Games. Nasuwa się pytanie czy to wystarczy, aby zachęcić graczy do wypróbowania gry akcji 2D z elementami survivalu?

Co prawda gra “Sundered” nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery, ale studio Thunder Lotus Games postanowiło zaprezentować pierwszy zwiastun zdradzający zamierzania twórców. W grze wcielicie się w postać Eshe, który przemierzając post-apokaliptyczny świat rośnie w siłę kosztem swojego człowieczeństwa. Oczywiście na swojej drodze spotyka wielu herosów, których pokonanie daje mu nadludzką siłę i wzrost umiejętności. Odwiedzane przez Eshe lokacje charakteryzują się dość skomplikowanymi tunelami i systemami jaskiń, które generowane są losowo. 

Źródło: Thunder Lotus Games (Youtube)

Niezwykle istotnym elementem gry “Sundered“, której wstępną premierę na PlayStation 4 zapowiedziano pod koniec I kwartału 2017 roku jest oprawa graficzna stworzona przy pomocy ręcznie rysowanych obrazów renderowanych za pomocą nowego silnika graficznego. Dzięki temu utrzymano bardzo wysoki poziom wykonania oprawy graficznej, która została dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Mamy nadzieję, że na nową grę akcji “Sundered” spojrzycie łaskawym okiem, ponieważ w świecie gier rzadko można spotykać produkt, który tworzony jest z pasją i dużym zaangażowaniem!

 

Autor: | 2016-10-17T17:26:29+00:00 27 września 2016 09:14|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o