-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-Resident Evil 7: Biohazard na PS4 w nowym materiale video!

Resident Evil 7: Biohazard na PS4 w nowym materiale video!

Dzień dobry Playowicze!

Kilka dni temu pisaliśmy o nowej wersji demo “Resident Evil 7: biohazard“, które zostało rozszerzone o dodatkową zawartość umożliwiającą dodatkową eksplorację posiadłości słynnej rodziny Bakerów z Dulvey. Specjalnie dla naszych czytelników zagraliśmy w rozszerzoną edycję Twilight, które tak naprawdę dostępna jest dla wszystkich posiadaczy PS4. Zapraszamy na kilkuminutowy materiał video!

Dodatkowo udało się nam dotrzeć do 12 i 19 minutowego materiału video z rozgrywki RE7 prosto targów TGS 2016 (materiał udostępniony przez serwis DualShockers i użytkownika MathChief). Przedstawiciele studia Capcom wraz z zaproszonymi gościmi przedstawili dosyć pokaźną rozgrywkę, która naprawdę mrozi krew w żyłach. Prawda jest taka, że siódma odsłona serii Resident Evil jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2017 roku. Jeżeli nadal zastanawiacie się nad złożeniem zamówienia przedpremierowego, uprawniającego do dodatkowej zawartości to z pewnością po tym materiale wasze wątpliwości po prostu rozwieją się same. 

Źródło: Giuseppe’s Gaming – DualShockers (Youtube)

Źródło: MathChief – Gameplay & Trailers (Youtube)

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj! Przypominamy, że premiera gry “Resident Evil 7: biohazard” na konsolę PS4/Pro i PS VR zaplanowana jest na 24 stycznia 2017 roku!

Autor: | 2016-10-17T17:26:32+00:00 20 września 2016 08:43|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o