-, Gry PS 4 Pro, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-“RESIDENT EVIL 7 biohazard” z darmowymi paczkami dla pre-order-ów!

“RESIDENT EVIL 7 biohazard” z darmowymi paczkami dla pre-order-ów!

Resident Evil 7 biohazard to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na konsolę PlayStation 4/Pro i PlayStation VR. Co prawda premierę wyznaczono na 24 stycznia 2017 roku, ale większość sklepów internetowych przyjmuje zamówienia przedpremierowe. Niestety na obecną chwilę złożenie zamówienia przedpremierowego w europejskim PlayStation Store nie jest możliwe (w amerykańskim jak najbardziej – $59.99) to mimo wszystko udało się nam dotrzeć do specjalnej zawartości, którą otrzymają pre-order’owicze.

Źródło: PlayStation (Youtube)

Trzeba przyznać, że studio Capcom nie poskąpiło i przygotowało dla zamawiających duży pakiet niespodzianek.

Czego możecie się spodziewać?

  • specjalnego dynamicznego tematu z motywem RE7,
  • pakietu “Survival Pack“, składającego się z przedmiotów leczących (w tym słynnej roślinki), monet, chemikaliów, dodatkowej amunicji, butli z gazem czy choćby zapalniczki.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie gracze z Polski będą mogli skorzystać z oferty sklepu PlayStation Store (EU) i ciszyć się dodatkową zawartością. Przypominamy, że tylko do jutra możecie skorzystać z wersji demo i delikatnie zapoznać się z nową produkcją studia Capcom. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:34+00:00 14 września 2016 10:16|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o