-, Informacja ogólna-Rewelacyjny wynik “Uncharted 4: Kres Złodzieja” w pierwszym tygodniu sprzedaży

Rewelacyjny wynik “Uncharted 4: Kres Złodzieja” w pierwszym tygodniu sprzedaży

Sony wraz z Naughty Dog podliczyli wyniki sprzedaży “Uncharted 4: Kres Złodzieja” w pierwszym tygodniu od premiery. Okazało się, że ilość sprzedanych cyfrowych i pudełkowych kopii osiągnęła magiczną liczbę 2.7 mln sztuk. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Od pierwszego dnia premiery sklepu dystrybuujące czwartą odsłonę przygód Nathana Drake przeżywały prawdziwe oblężenie a gracze wręcz wyrywali sobie kopie z ręki. Analogiczna sytuacja miała miejsce w sklepie PlayStation Store, w którym w dniu premiery zamówienia złożyło ponad 500 000 osób. 

Prawdę mówiąc nie dziwią nas te liczby. Przewidywaliśmy wynik sprzedaży na poziomie 3 mln kopii, biorąc pod uwagę, że pre-order na grę “Uncharted 4: Kres Złodzieja” złożyło prawie 400 000 osób. W końcu mamy do czynienia z grę, która zapadnie wielu graczom na długo w pamięci. Oczywiście nowa odsłona Uncharted zajmuje I miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się gier w maju, wyprzedając DOOMa. 

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii! Stąd nasze pytanie – czy według Was gra zasługuje na miano najlepszych gry na konsolę PlayStation 4 w 2016 roku? 

Autor: | 2016-10-17T17:27:13+00:00 24 maja 2016 09:19|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna|Tagi: , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o