-, Video, Zapowiedzi PS4-RIGS Mechanized Combat League tłumaczy co i jak!

RIGS Mechanized Combat League tłumaczy co i jak!

Jeden z najciekawszych tytułów startowych RIGS Mechanized Combat League otrzyma rozbudowany tryb single player! Dlaczego twórcy zdecydowali się na takich ruch? Choćby dlatego, że rozgrywki sieciowe prowadzone za pomocą wielkich mechów nie będą należały do najłatwiejszych i przydałoby się trochę potrenować. Tryb dla jednego gracza (w wersji 3v3) pozwoli Wam na potyczki w wąskiej grupie, z wykorzystaniem mechów sterowanych przez SI. Dzięki wielogodzinnemu treningowi i zdobyciu unikatowych umiejętności będziecie mogli stanąć w szranki z weteranami aren, dostępnych w RIGS! Więcej informacji znajdziecie w specjalnym materiale video prosto ze studia Guerrilla Games! 

Premiera RIGS Mechanized Combat League odbędzie się 13 października 2016 roku! Zainteresowanych tym tytułem zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych (w cenie 249 PLN) w sklepie PlayStation Store!

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 1 września 2016 16:19|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o