-, Video, Zapowiedzi PS4-RiME z potwierdzoną majową premierą na PS4!

RiME z potwierdzoną majową premierą na PS4!

Dzień dobry Playowicze!

Hiszpańskie studio Tequila Works oficjalnie potwierdziło premierę platformowej gry logicznej Rime na konsolę PlayStation 4, która jednak odbędzie się jednak w maju!

Rime to niezwykła opowieść o chłopcu, który szuka drogi ucieczki z tajemniczej wyspy, na którą trafił w skutek potężnego sztormu. Jego historia będąca połączeniem niezwykłej przygody z elementami łamigłówki oferuje graczom niespotykaną dotąd możliwość wejścia w interakcję z otaczającym go światem! Magiczny klucz, który trafia w jego ręce pozwala na kontrolę czasu i otaczającego go środowiska. Niezwykle przydatny artefakt staje się nieodłącznym elementem przygody chłopca, umożliwiającym rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Istotnym elementem rozgrywki jest możliwość zabawy perspektywą, dźwiękiem i oświetleniem oraz niezwykła zwinność, dającą chłopcu możliwość pokonywania urwistych stoków i przeskakiwania nad przepaściami.

Źródło: Techland Wydawnictwo (Youtube)

Rime nie zaoferuje graczom typowej narracji, pozwalającej na analizę otoczenia. Gracz musi śledzić każdy swój ruch, odpowiednio analizując miejsce rozgrywki. Dzięki takiemu mechanizmowi gracze będą mieli okazję rozpoznać mechanizmy rządzące światem Rime, który dla szukającego ucieczki dziecka może się okazać zbyt trudny! Oprawa graficzna może poszczycić się trójwymiarowym środowiskiem, ciepłymi i pastelowymi kolorami oraz komiksową stylistyką. Premiera Rime na konsolę PlayStation 4 odbędzie się w maju (prawdopodobnie w drugiej połowie) w sugerowanej cenie 149,90 PLN. 

Autor: | 2017-04-13T00:20:49+00:00 11 kwietnia 2017 09:33|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "RiME z potwierdzoną majową premierą na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

Tak, tak i jeszcze raz tak. Widziałem grę na targach Gamescom i wiem, że kupię w dniu premiery.

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Świetna wiadomość. Już nie mogę się doczekać. Dla mnie bombowa gra i na pewno lepsza niż The Last Guardian!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Oh yes! Czekam, czekałem i się doczekałem. Hey Playstation4you moglibyście podać tylko dokładną datę premiery!