-, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-“Robinson: The Journey” przygoda, której nie możecie przegapić!

“Robinson: The Journey” przygoda, której nie możecie przegapić!

Niemieckie studio Crytek znane z serii Crysis zaprezentowało na targach E 2016 nowy zwiastun “Robinson: The Journey” który tak naprawdę rozpoczyna wielką przygodę głównego bohatera. W wyniku awarii zostaje zmuszony do lądowania na tajemniczej planecie pełnej dinozaurów i nowoczesnej technologii nieznanej dotychczas ludziom. Na niebie widać deszcz meteorytów, a nieodkryty dotychczas krajobraz rozciąga się tak daleko, jak sięga wzrok. Po otwarciu luku kapsuły awaryjnej rozpoczoczniecie przygodę, której celem jest przetrwanie na obcej planecie i jednoczesny powrót na Ziemie.  Od samego  początku gra Gra “Robinson: The Journey” jest tworzona pod kątem PlayStation VR, tak więc eksploracja otoczenia będzie dokonywana za pomocą okularów do wirtualnej rzeczywistość.

 

Źródło: Robinson: The Journey (Youtube)

Nadal czekamy na oficjalną datę premiery. Dzięki współpracy z agencją PR Marchsreiter Communications GmbH, która reprezentuje firmę Crytek będziemy mogli pierwsi w Polsce podać oficjalną datę premiery gry “Robinson: The Journey“.

Źródło: Marchsreiter Communications GmbH

Autor: | 2016-10-17T17:27:03+00:00 15 czerwca 2016 13:17|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o