26 kwietnia 2016 do sklepu PlayStation Store trafiła dobrze oceniana przez wiele serwisów gra “Rocketbirds 2: Evolution“. Wcielając się w postać tajnego agenta-superkuraka Hardboiled Chickena musicie odszukać i zlikwidować despotę w osobie pingwina iL Putzki, który zagraża całej społeczności kurczaków i różnego rodzaju drobiu. W sumie gra skupia się na poruszaniu się po platformie i eliminacji celów, które stają na drodze superagenta. Oczywiście tytułowy “Bond” wyposażony został w rozmaitą bron i gadżety, które umożliwiają mu sprawną i szybką eliminację celów, które torują drogę do mściwego pingwina.

Poza podstawowym trybem fabularnym znajdziecie tryb multiplayer dla 1-4 garczy, który pozwala na utworzenie oddziału uderzeniowego (tryb Rescue Mode) mającego na celu odbicie kurczaków z opanowanego przez nieobliczalnego generała Puffa starego hotelu w mieście Albatropolis.

Platformówka “Rocketbirds 2: Evolution” studia Ratloop Asia dostępna na jest w sklepie PlayStation Store za 89 PLN . Posiadacze aktywnej subskrypcji PlayStation Plus mogą liczyć na rabat w wysokości 20% (71,20 PLN). Więcej informacji o grze Rocketbirds 2: Evolution znajdziecie na oficjalnej stronie gry, którą znajdziecie tutaj.