-, Video, Zapowiedzi PS4-RPG “GreedFall” zapowiedziane przez Focus Home Interactive na konsolę PS4!

RPG “GreedFall” zapowiedziane przez Focus Home Interactive na konsolę PS4!

GreedFall jest reprezentantem gatunku RPG, osadzonym w świecie fantasy, który zaintrygował wielu graczy niezwykłym zwiastunem!

Magia, przygoda, siedemnastowieczny świat osadników, najemników i poszukiwaczy skarbów! To wszystko skupia w sobie nowa gra studia Focus Home Interactive, która przeniesie graczy na odległą magiczną wyspę, na której sączy się magia. Gracz wciela się postać jednego z osadników, który udaje się na magiczną wyspę GreedFall, celem odnalezienia skarbów. Prawda jest taka, że wyspę zamieszkują istoty o nadprzyrodzonych mocach, będące jednocześnie strażnikami osadników. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Prawda jest taka, że wyspa GreedFall żyje i stale ewaluuje! Każda śmierć niesie za sobą konsekwencje, które wpływają bezpośrednio na mieszkańców i magiczne istot. Czy jesteś gotowy na wybory, których musisz dokonać, aby przetrwać?

Oprawa graficzna GreedFall utrzymana jest w klimacie XVII wiecznej Europy z czasów Baroku, w której dominowały ciepłe, stonowane kolory i ciemne refleksy. Premiera na konsolę PlayStation 4 została zaplanowana na połowę 2018 roku.   

Autor: | 2017-02-09T17:30:30+00:00 9 lutego 2017 14:19|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |4 komentarze

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "RPG “GreedFall” zapowiedziane przez Focus Home Interactive na konsolę PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Aż mi się gorąco zrobiło. Świetny zwiastun! Zapowiada się niezła gierka!

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Łapka dla Ciebie!

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Widziałem i jestem w szoku. Szkoda, że trzeba czekać do połowy 2018, ale warto! Gra wygląda naprawdę dobrze.

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Bestia kojarzy mi się z Leszym z Wiedźmina 3. Ciekawe czy wzorowali się na cdp? Ogólnie może być spoko, czekam na więcej informacji.