-, Video, Zapowiedzi PS4-Ruszyły nowe zapisy do zamkniętych testów beta Gran Turismo Sport!

Ruszyły nowe zapisy do zamkniętych testów beta Gran Turismo Sport!

Dzień dobry Playowicze!

Zapisaliście się do zamkniętych testów beta Gran Turismo Sport, ale nie otrzymaliście zaproszenia? Nic straconego! Studio Polyphony Digital wraz Sony Interactive Entertainment ponownie zapraszają wszystkich graczy do wzięcia udziału w testach!

Ruszyła kolejna fala testów Gran Turismo Sport, które zostały zapowiedziane pod koniec marca 2017 roku. Tym razem w trakcie testów beta będziecie mieli okazję przetestować nowe tory i modyfikacje nowych koncepcyjnych aut, które prawdopodobnie pojawią się w wersji finalnej, a nie jak zakładano w osobnym dodatku. Zmianie ulegnie też interfejs testujący zachowania kierowców w trakcie pokonywania kolejnych tras. Ocenie poddane zostaną nie tylko umiejętności prowadzenia, ale również zniszczenia samochodu, jakie mogą się Wam przydarzyć w trakcie rywalizacji. Należy wspomnieć, że jest to wersja gry we wcześniej fazie, więc nie przerażajcie się ilością błędów i spadkiem animacji!

Ponad 2 godzinna rozgrywka z Gran Turismo Sport!

Źródło: MarvinTheGamer27 (Youtube)

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w kolejnych testach beta Gran Turismo Sport to jak najszybciej zapiszcie się tutaj, korzystając z swojego konta PSN. Niestety po raz kolejny liczbę użytkowników, którzy otrzymają dostęp do testów beta ograniczono do kilkuset, więc liczy się data zapisu! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2017-03-23T12:53:04+00:00 23 marca 2017 09:12|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |3 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Ruszyły nowe zapisy do zamkniętych testów beta Gran Turismo Sport!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Depsus-Andrew
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3
Ocena :
     

Spróbuje jeszcze raz! Próbowałem wcześniej, ale bezskutecznie!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Zapisałem się wcześniej i nic. Jakoś nie wierzę, że teraz mnie wybiorą. Chyba poczekam do premiery GT Sport!

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Normalnie się dzisiaj zapisałem i dostałem maila zwrotnego, że jestem na liście. Wcześniej mnie olali. Kurcze mega się cieszę!