-, Zapowiedzi PS Vita-Salt and Sanctuary z oficjalną datą premiery na PS Vita!

Salt and Sanctuary z oficjalną datą premiery na PS Vita!

Po ponad roku od premiery Salt and Sanctuary na konsolę PlayStation 4 platformówka 2D z elementami RPG doczekała się wreszcie premiery na przenośną konsolę PlayStation Vita!

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami Salt and Sanctuary na konsolę PlayStation 4 to wersję na przenośną konsolę PlayStation Vita otrzymacie za darmo (cross-buy) i to już 28 marca 2017 roku. W innym wypadku będziecie musieli się liczyć z wydaniem kwoty €14,99 (w przeliczeniu ok 65 PLN). Fabuła gry Salt and Sanctuary skupia się wokół przeklętego żeglarza, który w skutek katastrofy łodzi trafia na nieznaną wyspę. Niestety biedny rozbitek nie wie co czyha na niego w tej przeklętej krainie, pełnej zapomnianych miast, zbezczeszczonych zabytków i upadłych upiorów, które skutecznie uprzykrzą drogę do domu.  

Źródło: Cenega Polska (Youtube)

Cenione studio Ska Studios zaprasza do mrocznego świat Salt and Sanctuary, czyli szybkiej, a zarazem brutalnej platformówki 2D z bogato rozwiniętą mechaniką RPG. Czeka na Was ogromna liczba wyzwań i pojedynków z upiorami różnej maści. Dość bogaty ekwipunek składający się z ponad 600 sztuk broni, zbroi, zaklęć oraz przedmiotów pozwolą Wam na podjęcie równej walki na nieznanej dotąd wyspie.

Autor: | 2017-03-24T14:37:30+00:00 24 marca 2017 12:21|Kategorie: Gry PS Vita/PS TV, Zapowiedzi PS Vita|Tagi: , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Salt and Sanctuary z oficjalną datą premiery na PS Vita!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Mam wersję na PS4. Super, że jest cross-buy!!! To czekam na premierę:)

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Ja też kupiłam na PS4. Super, że będzie za darmo:) To naprawdę fajna gra!

Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Chętnie przytulę wersję na VITĘ. Grałem na PS4, więc mam nadzieję, że dostanę za free tak jak piszecie!