-, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video-Samodzielny dodatek “Uncharted: The Lost Legacy” wkrótce trafi na PS4!

Samodzielny dodatek “Uncharted: The Lost Legacy” wkrótce trafi na PS4!

Jeżeli myśleliście, że Naughty Dog dalej nie rozwija Uncharted 4: Kres Złodzieja to jesteście w wielkim błędzie! Od pewnego czasu krążyły plotki związane z wydaniem samodzielnego dodatku Uncharted: The Lost Legacy a wydarzenie, jakim jest z pewnością PlayStation Experience 2016 to dobre miejsce do rozwiania jakichkolwiek plotek i domysłów!

W ponad 8 minutowym materiale video przedstawiciele studia Naughty Dog zaprezentowali główne postacie, biorące udział w nowym dodatku Uncharted: The Lost Legacy! Niestety nie znajdziecie w nim Nathana Drake a jedynie płeć piękną w osobie Chloe i Nadine, którym powierzono tajną misję w jednym z krajów arabskich. Premiera samodzielnego dodatku została zaplanowana w II kwartale 2017 roku i co najważniejsze nie będzie wymagała oryginalnej gry Uncharted 4: Kres Złodzieja! 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Cena na obecną chwilę nie została ujawniona, ale z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że będzie oscylowała wokół $25 (w przeliczeniu ok 105 PLN). A teraz zapraszamy na 8 minut z Uncharted: The Lost Legacy! Uwierzcie nam warto!

Oczywiście wzięliśmy udział w panelu dyskusyjnym, w którym Sid Shuman wraz aktorką Claudią Black (Chloe) i Laurą Bailey (Nadine) zdradzili kilka szczegółów z nowego dodatku Uncharted: The Lost Legacy! W sumie fabularny dodatek skupi się na wykonywaniu poszczególnych zadań zmierzających do rozwikłania pewnej zagadki. Jakiej? Tego nie możemy Wam zdradzić. Za to zapraszamy Was do obejrzenia materiału video!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Autor: | 2016-12-05T15:40:47+00:00 3 grudnia 2016 16:42|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Dodatki do gier PS 4 Pro, Video|Tagi: , , , , |5 komentarzy

About the Author:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Samodzielny dodatek “Uncharted: The Lost Legacy” wkrótce trafi na PS4!"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Raczej nie dla mnie! Uncharted bez Nathana to jak Tomb Raider bez Lary!

Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

I to jest info godne serwisu! Mam nadzieję, że pojawi się w najbliższym czasie!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

Dwie dziewczyny, bez Nathana. Słabo! Niech sami sobie w to grają!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Też tak uważam! Uncharted bez Nathana to lipa!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Raczej się nie skuszę! Wolę poczekać na The Last of Us II!