-, Gry PS VR, Premiery PS 4, Premiery PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-Sandboksowa gra akcji “Grave” zasili szeregi gier na PS VR!

Sandboksowa gra akcji “Grave” zasili szeregi gier na PS VR!

Grave” to gra akcji wzbogacona o elementy survivalowe stworzona przez niezależne studio Broken Window. Akcja gry została przeniesiona do post-apokaliptycznego świata, w którym główny bohater po prostu próbuje przeżyć. W ciągu dnia eksploruje dostępne miejsca w poszukiwaniu przedmiotów, jedzenia i broni a w nocy stara się odpierać zmasowane ataki obrzydliwych potworów. Co prawda w ekwipunku nie znajdziecie typowej broni białej czy palnej, ale twórcy gry udostępnili możliwość tworzenia przedmiotów ułatwiających niejednokrotnie nierówną walkę z bestiami. 

Źródło: Broken Window Studios (Youtube)

Oczywiście wraz z rozwojem postaci i ekwipunku oraz rozbudowy lokacji, w jakiej porusza się główny bohater pojawiają się nowe możliwości związane z adaptacją terenu. Tym samym zmienia się rola przeciwników, którzy stają się silniejsi, lepiej zorganizowania i bardziej zdeterminowani do działania. Szczerze mówiąc gra jest łudząco podobna wydanej ostatnio 7 Days to Die, natomiast dużą zaletą “Grave” jest pełna obsługa za pomocą PlayStation VR! Według nieoficjalnego źródła premiera gry Grave na konsolę PlayStation 4 i PlayStation VR odbędzie się pod koniec I kwartału 2017 roku. Cena na obecną chwilę nie jest znana!

Autor: | 2016-10-17T17:26:31+00:00 22 września 2016 09:19|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR, Premiery PS 4, Premiery PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o