-, Video, Zapowiedzi PS4-Sieciowy shooter “Kill Strain” w lipcowej premierze na konsole PS4

Sieciowy shooter “Kill Strain” w lipcowej premierze na konsole PS4

Kill Strain to drużynowy shooter sieciowy, w którym zastosowano dziwny model rywalizacji oparty o tryb 5 vs 5 vs 2. Akcja gry została przeniesiona na skutą lodem planetę, w której okryto nowe zasoby energii potrzebnej do rozwoju nowoczesnej technologii. Oczywiście planeta stała się miejsce rywalizacji wielu frakcji, które rozpoczęły między sobą walkę o dominację nad cennym źródłem energii.

Poza standardową wymianą ognia gracze mogą liczyć na utrudnienia w postaci krwiożerczych mutantów zdolnych w krótkim czasie rozprawić się z 5 osobowym oddziałem wojowników danej frakcji. Prawda jest taka, że zespół mutantów posiada unikatowe umiejętności przewyższające często możliwości walczących ze sobą zespołów.   

Najważniejszy elementem rozgrywki jest odpowiednio przyjęta strategia. Zadaniem każdego z zespołów jest jak najszybsze wyeliminowanie frakcji i przejęcie bogatych w energię terenów. Dzięki zastosowaniu widoku z góry gracze mają możliwość analizowania pola walki i podejmowania decyzji w bardzo krótkim odstępie czasu. Oprawa graficzna stoi na dosyć wysokim poziomie i nie ustępuje wielu produkcjom spod znaku MOBA. Pragniemy nadmienić,  że “Kill Strain” oparty jest o model free-to-play tak więc gra będzie dostępna za darmo. Oczywiście do dyspozycji graczy oddane zostaną pakiety uzbrojenia i wyposażenia, które będą dostępne w rozsądnej cenie. 

Premierę gry “Kill Strain“, która dostępna będzie wyłącznie w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store zapowiedziano na 19 lipca 2016 roku. Posiadacze subskrypcji PlayStation Plus otrzymają dostęp o tydzień wcześniej!

Autor: | 2016-10-17T17:27:01+00:00 22 czerwca 2016 13:19|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o