-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-Silniejszy i nieprzewidywalny Corvo powraca w Dishonored 2!

Silniejszy i nieprzewidywalny Corvo powraca w Dishonored 2!

Do premiery Dishonored 2 pozostały niespełna 2 miesiące. W ostatnim czasie studio Bethesda Softworks po oficjalnej premierze konsoli PlayStation 4 Pro potwierdziło pełną kompatybilność z nowym dzieckiem Sony. Gracze, którzy zdecydują się na zakup konsoli PS 4 Pro otrzymają lepszą oprawę graficzną podniesioną do 4K oraz dodatkowe efekty wizualne. 

Przyznam się Wam, że sam nie mogę się doczekać chwili, w której ponownie wejdę w postać Corvo i rozpocznę batalię z niesprawiedliwością i bezprawiem. W najnowszym gameplay-u zaprezentowano nowe umiejętności i niepowtarzalny styl walki Corvo, który tak naprawdę nie ma sobie równych! Przyszedł czas na oczyszczenie miasta! Przyszedł czas na Corvo!

Przypominamy, że premierę gry Dishonored 2 wyznaczono na 11 listopada 2016 roku. W sklepie PlayStation Store czeka na Was pre-order w cenie 279 PLN, w ramach którego otrzymacie darmowy egzemplarz Dishonored Definitive Edition.  

Autor: | 2016-10-17T17:26:34+00:00 14 września 2016 12:03|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o