-, Video, Zapowiedzi PS4-Sniper: Ghost Warrior 3 jednak pod koniec kwietnia!

Sniper: Ghost Warrior 3 jednak pod koniec kwietnia!

Przedstawiciele studia CI Games dwukrotnie zmieniali datę premiery trzeciej już odsłony Sniper: Ghost Warrior! Na obecną chwilę kolejna data premiery nie jest odległa od poprzednio zakładanej, więc 25 kwietnia 2017 ponownie wcielicie się w postać snajpera!  

Jak tłumaczy CEO CI Games Marek Tymański kolejne opóźnienie w premierze wynika z chęci dopracowania SGW3 “Pracowaliśmy bez wytchnienia nad dopracowaniem otwartego świata, jaki oferuje Sniper: Ghost Warrior 3 w historii serii. Choć jest to niełatwa decyzja to jesteśmy przekonani, że końcowe zmiany pozwolą Wam doświadczyć czegoś zupełnie nowego w dniu premiery“. Mamy nadzieję, że oświadczenie CEO CI Games zamknie spekulacje, które od dłuższego czasu krążyły w sieci. Wynika z tego, że premiera SGW3 nie jest już niczym zagrożona i 25 kwietnia 2017 roku trafi na konsole PS4. 

W Sniper: Ghost Warrior 3 gracze zostaną oddelegowani na tereny Gruzji w sam środek zimnej wojny między USA a Rosją! W przeciwieństwie do poprzednich odsłon postawiono na otwarty świat i większą swobodę w działaniu. Oczywiście nie zabraknie widowiskowych strzałów z odległości, które tak naprawdę stanowią rdzeń gier snajperskich. Każdy oddany strzał wymaga niezwykłej precyzji i przygotowania. Siła wiatru, wilgotność, temperatura oraz skupienie w ciszy to tylko kilka czynników, które przeważą o powodzeniu misji. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Zdecydowanym elementem wpływającym na postęp, jaki poczyniło studio  CI Games jest różnorodność w wykonywaniu misji oraz dostęp do nowoczesnych technologii inwigilacji w postaci wielozadaniowych dronów, hakowania kamer ochrony czy choćby rozbrajania min. Swoboda w działaniu nie będzie się ograniczała tylko do tworzenia stanowisk snajperskich czy przygotowywania zasadzek. Tak naprawdę to gracz decyduje w jaki sposób, za pomocą jakich środków i w jakim czasie wykona postawione przed nim zadanie.

Ogromny nacisk położono na modyfikację i modernizację broni oraz osprzętu, które będą miały wpływ na obraną taktykę. Rozbudowane mapy oferują wiele ukrytych miejsc i co najważniejsze umożliwiają przemieszczanie się różnego rodzaju pojazdami. Oprawa graficzna trzeciej odsłony Sniper: Ghost Warrior znacząco odbiega od poprzednich części. Tym razem twórcy postawili na silnik graficzny CryEngine, który nie do poznania zmienił produkcję CI Games i prawdopodobnie pozwoli na powrót serii na szczyt listy przebojów!

Autor: | 2017-03-08T13:23:30+00:00 7 marca 2017 10:37|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Sniper: Ghost Warrior 3 jednak pod koniec kwietnia!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Sniper Ghots Warrior to absolutny must have na konsole PS4, jak dla mnie. Brałem udział w demo i nie mogę się doczekać premiery. Dobrze, że to ostatnie przesunięcie premiery!

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

SGW3 zaraz po SE4 to gra, na którą czekała od dłuższego czasu. Do 25 kwietnia zostało już niewiele czasu!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Grałem w pierwszego Sniper Ghost Warrior jeszcze na PS3 i byłem zachwycony. Trójka zapowiada się naprawdę fajnie i nareszcie dali otwarty świat.