-, Premiery PS 4, Video-Sniper: Ghost Warrior 3 ratuje się darmową przepustką sezonową!

Sniper: Ghost Warrior 3 ratuje się darmową przepustką sezonową!

Dzisiejsza premiera Sniper: Ghost Warrior 3 miała stać się wielkim wydarzeniem w świecie PlayStation! Niestety rozczarowanie graczy sięgnęło zenitu i wielu z nich chce po prostu zwrotu pieniędzy. CI Games znalazło rozwiązanie na niezadowolenie klientów, ale czy skuteczne? 

Dzień premiery SGW3 dla twórców ze studia CI Games miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu i przede wszystkim uwieńczeniem długoletniej pracy. Nie dość, że twórcy niejednokrotnie przekładali datę premiery, tłumacząc to chęcią dopracowania detali to jeszcze zapewniali szerokie grono fanów serii Sniper: Ghost Warrior (my również do nich należymy, a przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą odsłonę), że otrzymają grę na miarę XXI wieku. No cóż, wiele na to wskazuje, że bardzo się mylili!

Nawet giełda negatywnie zareagowała na wieść o nieudanej premierze gry Sniper: Ghost Warrior 3 spadkiem akcji CI Games o prawie 30%. Na pewno zastanawiacie się co można zrobić w takim przypadku?  Odpowiedź jest bardzo prosta! Podarować graczom darmową przepustkę sezonową! I tak się właśnie stało. Gracze, którzy stali się szczęśliwymi posiadaczami gry Sniper: Ghost Warrior 3 na PS4 mogą bez dodatkowych kosztów skorzystać z darmowego pakietu dodatków i aktualizacji. 

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass jest już dostępny w sklepie PlayStation Store, w ramach którego otrzymacie:

  • Dwa główne rozszerzenia gry w trybie jednoosobowym
  • Dwie mapy w trybie wieloosobowym
  • Pojazd Buggy
  • Karabin snajperski McMillan TAC-338A
  • Łuk bloczkowy.

Co więcej przepustka sezonowa pozwoli na miesięczne aktualizacje zawierające nowe ekskluzywne dodatki oraz wyjątkowe wydarzenia, które będą pojawiały się aż do końca 2017 roku. Nasuwa się pytanie, czy ten zabieg marketingowy pozwoli na wyjście z twarzą nie tylko dla Marka Tymańskiego (CEO CI Games), który w wielu udzielonych wywiadach wytrwale tłumaczył się z powodów przesunięcia premiery Sniper: Ghost Warrior 3, ale również całego zespołu CI Games, który przez ostatnie kilka lat skupiał się wyłącznie na tym projekcie.

Niestety oceny wielu serwisów, w tym Gry Online są słabe, aby nie powiedzieć bardzo słabe. Oczywiście nasz serwis pracuje na recenzją gry  Sniper: Ghost Warrior 3, którą wydamy w tym tygodniu!

Autor: | 2017-04-25T16:05:24+00:00 25 kwietnia 2017 09:47|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video|Tagi: , , |5 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Sniper: Ghost Warrior 3 ratuje się darmową przepustką sezonową!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Flash
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Nie kupiłem w ofercie przedpremierowej i nie kupię nawet w promocji. Jedynka była super, dwójka to jakaś pomyłka a trzecia jak widać sięgnęła dna. Szkoda, że tak zepsuli markę, która miała przed sobą świetlną przyszłość!!!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Kolejny zawód, kolejne rozczarowanie. I tak nie nastawiałem się na tą grę. Mam niesmak po SWG2!

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Tego się spodziewałam! Dobrze, że nie skończyłam Sniper Elite 4:)

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Błąd za błędem i błędem pogania a płynność animacji jak w czasach PS3. Tragedia, jak za te pieniądze!

Stormtrooper
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Czego innego można było się spodziewać, jak kilka razy przekładano premierę. Dobrze, że w ogóle ktoś kupił. Ja się nie zdecyduje, chyba, że będzie za 50 złotych:)