-, Video, Zapowiedzi PS4-“Sniper Ghost Warrior 3” – z życia snajpera!

“Sniper Ghost Warrior 3” – z życia snajpera!

W nowej odsłonie “Sniper: Ghost Warrior 3” przede wszystkim postawiono na swobodę działania. Nasuwa się pytanie, czy nowa, lepsza zmiana pozwoli polskiemu studiu CI Games na zdobycie szerszego grona zwolenników?

Po świetnej pierwszej odsłonie Sniper Ghost Warrior studio CI Games zyskało kilkumilionową rzeszę fanów. Twórcy idąc za sukcesem jedynki wydali na świat Sniper Ghost Warrior 2, które w 2013 pojawiło się na konsole poprzedniej generacji. Niestety druga cześć okazała się fiaskiem i zebrała niepochlebne opinie! Tym samym przyszłość marki zawisła na włosku. Po długich negocjacjach z zewnętrznym studiem deweloperskim ogłoszono prace na trzecią odsłoną jednej z najciekawszych symulacji działań snajpera. 

Źródło: CI Games (Youtube)

Prace nad Sniper Ghost Warrior 3 rozpoczęły się pod koniec 2014 roku. Od tego czasu studio CI Games intensywnie pracuję nad rozwojem swojego flagowego produktu. Grę Sniper Ghost Warrior 3 pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć na targach WGW 2016, ale wersja, którą udostępnili twórcy na PEX 2016 to zupełnie inna para kaloszy. Po rozpoczęciu misji w dżungli tak naprawdę nie mogliśmy się oderwać do konsoli! Szczerze mówiąc różnica w rozgrywce jest kolosalna. Zmieniono mechanikę, udostępniono większy świat i oddano w ręce gracza możliwość decydowania jak, kiedy wykona swoje zadanie. Jednym słowem – wróżymy sukces nowej odsłonie Sniper Ghost Warrior!

Przypominamy, że premiera gry na konsolę PS4 odbędzie się 4 kwietnia 2017 roku! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2017-03-07T12:07:25+00:00 9 grudnia 2016 10:32|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "“Sniper Ghost Warrior 3” – z życia snajpera!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Grałem w pierwszą część na PC i była naprawdę dobra. Dwójkę ominąłem z tego samego powodu co napisaliście, ale na trójkę przyznam, że czekam z niecierpliwością. Szkoda, że nie mogą przyspieszyć premiery!

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Czekam na trójkę! Zwiastun robi wrażenie!