--Sony obniża ceny PlayStation VR!

Sony obniża ceny PlayStation VR!

Po dość niespodziewanej deklaracji Asad Qizilbash (Wiceprezes ds. Marketingu), z której dowiedzieliśmy się o planach wydawniczych gier na PlayStation VR Sony robi kolejny ukłon w stronę graczy i obniża ceny zestawów do wirtualnej rzeczywistości. 

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zaopatrzyć się w PlayStation VR  to zaczekajcie jeszcze kilka dni a będziecie mogli kupić zestawy z kamerą a nawet z kontrolerami Move o co najmniej $100 taniej. Począwszy od 1 września Sony wprowadzi na rynek dwa najbardziej popularne zestawy PlayStation VR , które otrzymają nową cenę. 

Pierwszy zestaw obejmujący okulary PlayStation VR  i kamerę PlayStation otrzymał nową cenę $399 (w przeliczeniu ok 1430 PLN), czyli o $100 mniej w stosunku do standardowej ceny PlayStation VR. Według  Mary Yee (Vice Prezesa ds. Marketing) nowy zestaw zawierający okulary jak i kamerę PlayStation będzie podstawowym pakietem PS VR.

Drugi  zestaw obejmujący okulary PlayStation VR, kamerę PlayStation, dwa kontrolery ruchu PlayStation Move i zestaw gier PlayStation VR Worlds został przeceniony aż o $130 i będzie dostępny w cenie $449 (w przeliczeniu ok 1610 PLN), stara cena $579! Oczywiście to najbardziej rozbudowany pakiet PS VR, który pozwoli Wam na rozrywkę na najwyższym poziomie.

W pierwszej kolejności przecenione zestawy trafią na rynek amerykański i kanadyjski. Prawdopodobnie dystrybucja w Europie rozpocznie się o miesiąc później, więc warto będzie poczekać na nowe zestawy PS VR w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Obniżka cen zestawów PS VR do świetny moment na rozpoczęcie przygody z wirtualnym światem, który oferuje ponad 100 gier w tym: Arizona Sunshine, SUPERHOT VR, Tiny Trax, Fantastic Contraption i Dino Frontier oraz najopularniejsze tytuły AAA, takie jak: Farpoint, Batman: Arkham VR, Star Trek: Most Crew czy choćby Resident Evil 7. W najbliższym czasie Sony planuje kolejne premiery na PS VR, wśród których pojawią się miedzy innymi The Elder Scrolls V: Skyrim VR, Doom VFR, Sparc, Bravo Team i Inpatient. Tak naprawdę rozwój technologii VR jest nieunikniony a nowe ceny zestawów PS VR umożliwią lepsze dotarcie do szerszego grona graczy na całym świecie!

Autor: | 2017-08-29T10:55:01+00:00 28 sierpnia 2017 14:53|Kategorie: Informacje o PS VR|Tagi: |5 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Sony obniża ceny PlayStation VR!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Ja kupiłam w standardowej cenie za 1760 zł w Media i musiałam dokupić kontrolery Move i kamerę. Razem ponad 2300 zł a teraz ok 1600 zł i jeszcze gra w zestawie za ok 150 zł. Nieźle poszaleli.

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

No tak, jak mam już wszystko to oni obniżają ceny. Sony to mistrz manipulacji.

Vendetta
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

I to jest wiadomość dnia. Od dłuższego czasu planuję zakup PS VR a teraz poczekam do września i kupię w dużo lepszej cenie.

Tentacle
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Jeżeli to prawda to już szykuje kaskę na pełny pakiet. Chociaż wydaje mi się, że 1 USD = 1 Euro, więc w Europie ceny będą jednak wyższe. Jestem w stanie zapłacić 449 Euro, w sumie to i tak sporo taniej!

JohnyBravo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Czekałem na taką informację. Nareszcie kupię PS VR:)