-, Informacja ogólna-Sony prezentuje smoczy zestaw PlayStation 4 Pro Monster Hunter: World!

Sony prezentuje smoczy zestaw PlayStation 4 Pro Monster Hunter: World!

Z okazji zbliżającej się premiery gry “Monster Hunter: World” Sony wspólnie z Capcom zaprasza do zakupu nowego zestawu z konsolą PS4 Pro, sygnowanego niezwykłym smokiem!

Do oficjalnej premiery gry Monster Hunter: World na PlayStation 4 pozostało zaledwie 10 dni. Biorąc pod uwagę fakt, że zainteresowanie nową grą studia Capcom nie słabnie japoński gigant zdecydował się na wydanie nowej edycji limitowanej, w której skład wejdzie: konsola PlayStation 4 Pro z dyskiem 1TB, sygnowana grafiką smoka wraz ze specjalnym kontrolerem DualShock 4 w kolorze czerwonym z motywami z gry. Premiera tego niezwykłego zestawu zaplanowana jest na 26 stycznia 2018 roku, czyli dokładnie w dniu premiery gry Monster Hunter: World.

Niestety w pierwszej kolejności limitowana konsola PS4 Pro trafi na rynek amerykański a kilka dni lub nawet tygodni później zawita na rynku europejskim. Jak przystało na edycję limitowaną koszt zakupu będzie się wahał wokół kwoty €449,99 co w przeliczeniu daje kwotę ok 1877 PLN). Mamy tylko nadzieję, że nasze rodzime sklepy już w najbliższym czasie wprowadzą ten smoczy zestaw do swojej oferty!

Autor: | 2018-01-16T17:25:05+00:00 16 stycznia 2018 16:09|Kategorie: Informacja o PS 4 Pro, Informacja ogólna|Tagi: , , |1 komentarz

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Sony prezentuje smoczy zestaw PlayStation 4 Pro Monster Hunter: World!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pakero
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Noooooooo, zestaw niczego sobie. Chyba czas na zmianę konsoli na PS 4 Pro:)