-, Testy BETA, Video, Zapowiedzi PS4-Sony zaprasza do testów Switchblade!

Sony zaprasza do testów Switchblade!

Jesteście fanami Rocket League i League of Legends? Jeżeli tak, to nie możecie przegapić testów beta nowej gry studia Lucid Games!

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Switchblade należy do gatunku gier MOBA, której akcja dzieje się w świecie niekonwencjonalnych wyścigów potężnych pojazdów wszelakiej maści. Zasada rozgrywki jest bardzo prosta. Wystarczy, że zbierzecie pięcioosobową drużynę i staniecie do walki mocno zdeterminowani. Drużyna, które pierwsza wyeliminuje znajdujące się na planszach wieże wygrywa. Istotnym elementem samej rozgrywki jest właściwy dobór członków zespołu, tak, aby wzajemnie się uzupełniali. Liczy się szybkość, siła ognia i właściwe zgranie. Oprawa graficzna trzyma poziom, a jakość detali potrafi w wielu przypadkach zaskoczyć.
Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w testach beta na konsoli PlayStation 4 to wystarczy, że zapiszecie na oficjalnej stronie Sony (znajdziecie ją tutaj). Niestety nie wszyscy otrzymają zaproszenie, a Sony skontaktuje się mailowo tylko z wybranymi graczami. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Źródło: https://beta.software.eu.playstation.com/en-gb/sbb#sf136225156

Autor: | 2017-11-03T15:42:00+00:00 3 listopada 2017 14:44|Kategorie: Gry PS 4, Testy BETA, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

About the Author:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o