Debiutancka produkcja Space Rift studia Vibrant Core oficjalnie znalazła swoje miejsce w sklepie PlayStation Store. Niezwykle ciekawa gra akcji stworzona z myślą o PlayStation VR nawiązuje do przygód pilota statku kosmicznego, który zostaje wysłany z misją skolonizowania Marsa! Na pewno zastanawiacie się dlaczego?

W niedalekiej przyszłości ludzkość czeka zakłada. W skutek intrygi jeden z członków korporacji kontrolującej populację na Ziemi zostaje oskarżony i skazany na śmierć. Jego jedyną deską ratunku jest wzięcie udziału w pełnej niebezpieczeństw misji kolonizacji ludzi na Marsie. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że planeta nie jest osamotniona a zgromadzonego już dobytku bronią wielozadaniowe drony! Walka w kosmosie, jak i na powierzchni planety odbywa się przy pomocy PS VR. W miarę rozwoju akcji tytułowy bohater zdobywa nowe umiejętności i poszerza arsenał broni. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Space Rift, jak wiele ostatnich produkcji została podzielona na epizody. Pierwszy z nich jest już dostępny w sklepie PlayStation Store w cenie 84 PLN (posiadacze PS Plusa mogą liczyć na rabat 20%)! Jesteście gotowi rozpocząć swoją gwiezdną przygodę?