-, Video, Zapowiedzi PS4-Stań się Batman-em! Wejdź do świata Batman: Arkham VR

Stań się Batman-em! Wejdź do świata Batman: Arkham VR

Po ostatnim sukcesie gry Batman: Arkham Knight studio RockSteady otrzymało duży kredyt zaufania i rozpoczęło prace nad Batman: Arkham VR dostosowanej do wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Tak naprawdę informacje o nowych przygodach “Człowieka-Nietoperza” były szczątkowe, aż do wczoraj, kiedy to twórcy udostępnili szerszy materiał video, zdradzając tym samym kilka szczegółów z nowego Batman’a. Rozgrywka skupi się bardziej na poszukiwaniu prawdy i rozwikłaniu zagadki śmierci Nightwinga (jednego z przyjaciół Batman’a).

Zaraz po założeniu okularów PS VR znajdziecie się w tajemniczej jaskini Batman’a, nauczycie się korzystać z gadżetów i wypróbujecie nowy “Batskaner”. W sumie fabuła nie będzie należała do mocno skomplikowanych, chociaż twórcy zapewniają, że nie powieje nudą. Jeżeli jesteście ciekawi co dla Was przygotowali to wystarczy, że obejrzycie powyższy materiał video. Przypominamy, że premierę Batman: Arkham VR zaplanowano na 13 października 2016 roku. Więcej informacji znajdziecie tutaj!   

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 1 września 2016 09:24|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o