-, Video, Zapowiedzi PS4-Strategiczna gra “Aven Colony” trafi jednak na PS4!

Strategiczna gra “Aven Colony” trafi jednak na PS4!

Dzień dobry Playowicze!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów strategii! Strategiczna gra Aven Colony debiutanckiego studia Mothership Entertainment pojawi się na konsolę PlayStation 4 w w połowie drugiego kwartału 2017 roku.

Aven Colony jest przedstawicielem strategicznej gry city builder, w której w ręce gracza trafia pozaziemska kolonia na planecie Aven Prime. Akcja gry została przeniesiona w daleką przyszłość, w której ludzkość poszukuje nowych miejsc do kolonizacji. Jak przystało na grę strategiczną zadaniem gracza jest zarządzanie powstałą kolonią, którą dotykają zagrożenia i problemy wynikające z infrastruktury i ciężkiego klimatu. Fabuła gry została podzielona na kilka strategicznych elementów jak: zasiedlanie kolejnych terenów, rozbudowa części mieszkalnej i zaopatrzenia, rozwój zaplecza technologicznego (produkcja tlenu, żywności itp.) oraz dbanie o samopoczucie i morale mieszkańców kolonii. 

Oczywiście istotnym elementem do przetrwania i rozwoju kolonii są warunki atmosferyczne panujące na planecie Aven Prime. Zatem gracze muszą zmierzyć się z burzami piaskowymi, temperaturą dochodzącą do -100oC oraz potężnymi robalami i różnego rodzaju zarodnikami chorób, które mogą wyludnić zarządzaną kolonią.

Źródło: Team17 (Youtube)

Oprawa graficzna jest przyjemna dla oka, chociaż nie są to standardy, do których przyzwyczajeni są posiadacze konsoli PS4. Duży wpływ na postrzeganie oprawy graficznej ma trójwymiarowe środowisko, futurystyczne elementy infrastruktury oraz dość bogata kolorystyka. Niestety na obecną chwilę studio Mothership Entertainment nie podało oficjalnej daty premiery na konsolę PS4 (planowana w Q2 2017). W nowym zwiastunie przygotowanym przez Team 17 będziecie mieli okazję zapoznać się propozycją strategii Aven Colony!

Autor: | 2017-01-31T11:48:47+00:00 31 stycznia 2017 09:11|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |4 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Strategiczna gra “Aven Colony” trafi jednak na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 13

Całkiem spoko, ale wszystko zależy od ceny.

Vendetta
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

A mnie się podoba. Lubię strategię, więc pomyślę Aven Colony:)

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Nawet spoko. Strategii jest dosyć mało na PS4, więc jest szansa, że się przyjmie!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Myślę, że warto jest usiąść do tej gry. Zobaczymy finalny produkt.