-, Video, Zapowiedzi PS4-Strike Vector EX na PS 4 dostał nowy zwiastun, więcej szczegółów!

Strike Vector EX na PS 4 dostał nowy zwiastun, więcej szczegółów!

Długo wyczekiwana futurystyczna strzelanka “Strike Vector EX” w końcu otrzymała datę premiery na konsolę PlayStation 4, wyznaczoną na 30 sierpnia 2016 roku. Prawdę mówiąc informacji o nowym dziecku studia Ragequit Corporation było jak na lekarstwo. Właściwie otrzymywaliśmy szczątkowe dane, które w żaden sposób nie można było ubrać w całość. Tym razem otrzymaliśmy potężny, jak na tą produkcję materiał video promujący podniebne walki nowoczesnych myśliwców wczesnego reagowania. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

W grze dostępne są dwa tryby rozgrywki, czyli single player z bogatą  kampanią oraz multiplayer, będący wyzwaniem dla wielu graczy! Fabuła kampanii skupia się na specjalnie wyszkolonym pilocie zasiadającym za sterami nowoczesnego myśliwca, którego głównym zadaniem jest obrona bazy przed wrogimi jednostkami. 

W przypadku trybu wieloosobowego mamy do czynienia z wielkimi mapami zdolnymi pomieścić kilkunastu wyrafinowanych pilotów chcących udowodnić wyższość swoich umiejętności i możliwości swojego ulepszonego myśliwca. Gra Strike Vector EX została co prawda wydana na komputery PC ponad rok temu, ale twórcy doszli do wniosku, ze posiadacze konsoli PS4 znajdą czas i ochotę na wejście do świata prosto z filmu Top Gun! Znacząco poprawili oprawę graficzną podnosząc ją do rozdzielczości 1080p przy 30kl/s, dbając tym samym o szczegóły detali i cieniowania. 

Mamy nadzieję, że gra Strike Vector EX trafi w najbliższym czasie do sklepu PlayStation Store. Pozwoli to ujawnić długo skrywaną cenę, która w dużym stopniu zdecyduje o popularności nowej produkcji studia Ragequit Corporation!

Autor: | 2016-10-17T17:26:46+00:00 4 sierpnia 2016 18:04|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o