-, Testy BETA, Video-Studio Bungie Software zaprasza do otwartych testów beta Destiny 2 na PS4!

Studio Bungie Software zaprasza do otwartych testów beta Destiny 2 na PS4!

O momentu pojawienia się informacji o kontynuacji pierwszoosobowej strzelanki Destiny 2 wielu graczy z utęsknieniem czeka na otwarte testy beta! Już za tydzień (21 lipca 2017) będziecie mogli wypróbować nową produkcję Bungie Software!

Jak już wcześniej pisaliśmy akcja gry Destiny 2 została osadzona po wydarzeniach z pierwszej części. Studio Bungie zaprasza do otwartych testów beta, które rozpoczną się 21 lipca 2017 roku (preorderowicze będą mogli zagrać 3 dni wcześniej). Tym razem przyjdzie Wam się zmierzyć z siłami bezwzględnego i ambitnego dowódcy Czerwonego Legionu w osobie Dominusa Ghaula, który pozbawił Strażników władzy i zmusił ocalałych do ucieczki. 

W wersji testowej dostępne będzie kilka misji fabularnych, jeden rodzaj rywalizacji w trybie PvP (Crucible) oraz misja typu Strike (dla maksymalnie 3 graczy). Oczywiście gracze będą mieli możliwość pełnej eksploracji jednej lokacji, w której otrzymają dostęp do pojazdów i strefy wspólnej. Dzięki temu lepiej poznacie nowy ekwipunek i uzbrojenie Strażników. Należy pamiętać, że testy beta Destiny 2 na konsolę PlayStation 4 kończą się 23 lipca 2017 roku. Jesteście gotowi na nowe wyzwania?
 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj! 

Autor: | 2017-07-13T15:11:32+00:00 12 lipca 2017 13:39|Kategorie: Gry PS 4, Testy BETA, Video|Tagi: , , , , |2 komentarze

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Studio Bungie Software zaprasza do otwartych testów beta Destiny 2 na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Nareszcie rzetelna informacja. Mam nadzieję, że warto było czekać. 18 lipca zacznę swoją przygodę z Destiny 2.

Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Mam preordera, więc czekam tylko do 18. Co to będzie za zabawa:)