-, Video, Zapowiedzi PS4-Studio Climax zapowiedziało kosmiczny shooter Riftstar Raiders na PS4!

Studio Climax zapowiedziało kosmiczny shooter Riftstar Raiders na PS4!

Kosmiczny shooter Riftstar Raiders wystawi Wasze manualne zdolności na próbę!

Kolejna strzelanka 2,5D na PS4? Przecież to nudne! Czym więc Riftstar Raiders może Was zaskoczyć? Przede wszystkim mechaniką rozgrywki opartą na retro shooterach! Riftstar Raiders zapewni graczom wyjątkowe doświadczenie, oferując nowoczesne połączenie wieloosobowych walk, wymagających od graczy unikalnych sprawności manualnych. Gracze wcielą się w rolę najemników (maksymalnie 4), którzy w pogoni za pieniędzmi zostaną wmanipulowani w wojnę, między czterema zwalczającymi się frakcjami.

.

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Rola najemników jest prosta! Przemycić i zarobić. Każda misja wiąże się z niebezpieczeństwem, za które inne strony są w stanie sporo zapłacić. Co Wam pozostaje? Wyposażyć swój statek w najlepszą możliwą broń oraz pancerz i wspólnie z trzema innymi graczami rozpocząć szereg misji, które ocalą galaktykę i przyniosą Wam bogactwo! 

Riftstar Raiders oferuje nie tylko dynamiczną rozgrywkę, ale również unikatowe modyfikacje pozwalające stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny statek! Premierę gry Riftstar Raiders na konsolę PlayStation 4 zaplanowano pod koniec III kwartału 2017 roku!

Autor: | 2017-02-09T18:27:54+00:00 9 lutego 2017 16:26|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Studio Climax zapowiedziało kosmiczny shooter Riftstar Raiders na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

W sumie nie jest źle, chociaż takie produkcje nie wnoszą nic ciekawego. Może dadzą w jakiejś ofercie Plusa.

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Czy Wam nie szkoda pieniędzy na takie gó**o? Dla mnie tragedia!