-, Video, Zapowiedzi PS4-Styx: Shards of Darkness już w marcu rzuci Was na kolana!

Styx: Shards of Darkness już w marcu rzuci Was na kolana!

Kontynuacja rewelacyjnej skradanki Styx: Master of Shadows doczekała się nowego zwiastuna. W kolejnej odsłonie Styx: Shards of Darkness wcielicie się ponownie w postać doświadczonego złodzieja Goblina, który tym razem  odkrywa spisek Elfów i Krasnoludów zmierzający do eksterminacji rasy Goblinów!

Fabuła gry Styx: Shards of Darkness skupia się wokół tajemniczego spotkania Elfów i Kransoludów. Celem spotkania jest zawarcie sojuszu, umożliwiające zniszczenie rasy Goblinów. Zadaniem tytułowy bohatera Styx-a, będącego jednocześnie jednym z najlepszych zabójców i złodziei będzie odkrycie intrygi i skupienie się na działaniach, mających na celu uratowanie swoich pobratymców. Mechanika gry nie różni się zbytnio od swojego poprzednika, chociaż świat gry został bardziej rozbudowany i zróżnicowany. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Dodatkowo Styx zyskał nowe umiejętności, jak huśtanie się na linie, miotanie bombami dymnymi czy choćby możliwość szybkiego przemieszczania się. W Styx: Shards of Darkness nie zabraknie nowych przeciwników, broni oraz możliwości modyfikacji ubioru głównego bohatera.  Prawda jest taka, że nowy zwiastun zdradza wiele sekretów, które będziecie mogli odkryć w marcu 2017 roku. 

Autor: | 2017-01-12T15:01:21+00:00 12 stycznia 2017 12:51|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Styx: Shards of Darkness już w marcu rzuci Was na kolana!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Grałam w poprzednią wersję. Ta gra to mistrzostwo świata. Na pewno zagram w dwójkę:)

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Normalnie nie mogę się doczekać! Styx Master of Shadows to była pierwsza gra, w jaką grałem na PS4.

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 13

No i teraz jestem ukontentowany. Uwielbiam poprzednią część i mam nadzieję, że nowa będzie lepsza!