-, Video, Zapowiedzi PS4-Survivalowa przygodówka “Impact Winter” trafi na PS4 w połowie kwietnia 2017!

Survivalowa przygodówka “Impact Winter” trafi na PS4 w połowie kwietnia 2017!

W survivalowej grze Impact Winter wcielicie się w postać Jacoba Solomon’a, którego zadaniem będzie utrzymanie przy życiu grupy ludzi w warunkach srogiej zimy!

Akcja gry Impact Winter dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której w skutek anomalii pogodowej, powstałej w skutek zderzenie asteroidy z Ziemią grypa ludzi doświadcza zimy stulecia. Zadaniem gracza jest utrzymanie przy życiu czwórki innych bohaterów przez okres 30 dni, dopóki nie dotrze do nich grupa ratowników. Wspólnie z robotem Ako-Light (źródło informacji o warunkach atmosferycznych) przemierzają tereny skute lodem,  w celu odnalezienia jedzenia i rzeczy potrzebnych do przetrwania. Niejednokrotnie Jacob podczas podróży trafia na niebezpieczne zwierzęta, które za wszelką cenę chcą zdobyć pożywienie. 

Źródło: Bandai Namco Entertainment America (Youtube)

Prawda jest taka, że utrzymanie przy życiu siebie i innych towarzyszy wymaga do Jacoba umiejętności survivalowych i psychologicznych, ponieważ poza jedzeniem i rzeczami do przetrwania musi dbać również o morale swoich towarzyszy. Zaimplementowany system craftingu (rozwój postaci i korzystanie z umiejętności innych towarzyszy) pozwala na konstruowanie różnych przedmiotów, pozwalających na przetrwanie w tych trudnych warunkach. Bazą dla gracza i innych ocalałych jest opuszczony stary kościół, w którym gromadzone są zapasy. Impact Winter to gra, która sprawdzi Wasze umiejętności przetrwania i planowania działań. Premiera na konsolę PlayStation 4 została zaplanowana na 12 kwietnia 2017 roku. Niestety Impact Winter będzie dostępny wyłącznie w dystrybucji cyfrowej w sklepie PlayStation Store (cena na obecną chwilę nie jest znana).

Autor: | 2017-02-08T17:00:05+00:00 8 lutego 2017 15:09|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |5 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Survivalowa przygodówka “Impact Winter” trafi na PS4 w połowie kwietnia 2017!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Golum
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Naprawdę fajny pomysł. Przypomina mi kilka filmów katastroficznych. Jak będzie dobra cena to na pewno zagram!

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

golum masz rację. Gierka warta uwagi, przynajmniej jak dla mnie:)

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Może być naprawdę dobry survival. Czekam na kwietniową premierę!!!

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

Masz racje player. Fajny pomysł na survival. Chętnie zagram:)

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Survival niczego sobie. Nawet i zwiastun mnie zaciekawił. Chętnie zagram!