-, Informacja ogólna-“Święto graczy – PlayStation Experience 2016” odbędzie się w grudniu!

“Święto graczy – PlayStation Experience 2016” odbędzie się w grudniu!

Największe “Święto graczy” PlayStation Experience, które cyklicznie odbywa się w Kalifornii zaprasza wszystkich fanów PlayStation w dniach 3-4 grudnia 2016. Tegoroczna odsłona będzie obfitowała w wiele wydarzeń, w tym prezentacja grywalnej wersji Horizon: Zero Dawn i For Honor na wielkim ekranie kinowym, wielogodzinne panele dyskusyjne z twórcami oraz nowości ze świata PlayStaton VR, czyli Here They Lie i Resident Evil 7! 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tym wielkim wydarzeniu to w pierwszej kolejności musicie się zapisać i czekać na maila potwierdzającego (zapisy odbywają się tutaj). Udział w PS Experience 2016 nie jest niczym ograniczony, czyli dostępny dla wszystkich fanów PlayStation. W zeszłym roku nasza ekipa wzięła udział w tym niezwykłym wydarzeniu i musimy Wam powiedzieć, że emocje, jakie nam towarzyszyły nie można opisać jednym zdaniem. To jest po prostu magia PlayStation!

Autor: | 2016-10-17T17:26:29+00:00 28 września 2016 10:37|Kategorie: Eventy, Informacja ogólna|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o