-, Video, Zapowiedzi PS4-Sword Art Online: Fatal Bullet jednak trafi na PS4!

Sword Art Online: Fatal Bullet jednak trafi na PS4!

Bandai Namco Entertainment wraz Dimps Studio zaprezentowały pierwszy zwiastun Sword Art Online: Fatal Bullet, którego premierę na konsolę PlayStation 4  zaplanowano na połowę 2018 roku. 

Sword Art Online: Fatal Bullet jest przedstawicielem gatunku RPG akcji,  w której akcję osadzono w uniwersum Gun Gale Online. Klimat gry nawiązuje do popularnej w Japonii powieści science fiction pióra Reki Kawahara. Istotnym elementem rozgrywki będzie dość ciekawa przygodowa fabuła, w której nie zabraknie pojedynków z potężnymi bossami z wykorzystaniem różnorakiej broni palnej, w tym pistoletów i technicznie zaawansowanych karabinów. Kampania dla jednego gracza zaoferuje graczom niezapomnianą przygodę na wiele godzin a multiplayer zapewni sieciowe starcia dla czteroosobowych drużyn, które będą mogły się zmierzyć na dość obszernych planszach. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Oprawa graficzna studia Dimps charakteryzuje się japońskim klimatem z zachowaniem wszystkich kanonów piękna, niezwykłej perspektywy i żywych postaci. Niestety na obecną chwilę nie podano oficjalnej daty premiery na PlayStation 4, ale prawdopodobnie Sword Art Online: Fatal Bullet możemy się spodziewać dopiero w połowie 2018 roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, czyli tutaj!

Autor: | 2017-08-28T10:54:57+00:00 21 sierpnia 2017 15:54|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o