-, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-Symulator kosmiczny “EVE: Valkyrie” trafi na PlayStation VR!

Symulator kosmiczny “EVE: Valkyrie” trafi na PlayStation VR!

Niezwykłym zaskoczeniem tegorocznych targów E3 2016 była prezentacja nowego symulatora walk w kosmosie EVE: Valkyrie, które ponad 3 miesiące temu trafiło na komputery PC. W tym przypadku studio CCP Games zaprezentowało symulator walk pod kątem nowoczesnych okularów PlayStation VR. Akcja gry została przeniesiona mocno w przyszłość, w której ludzkość skolonizowała większość planet w wielu galaktykach. W skutek załamania bramy przestrzennej jedna z galaktyk o nazwie New Eden została odcięta o reszty. Zamieszkująca nią rasa ludzka została zmuszona do stworzenia nowych społeczności, które rozpoczęły między sobą walkę o przestrzeń i dostępne surowce. 

Walka między społecznościami doprowadziła do eskalacji konfliktu a tym samym stała się początkiem wojny o byt. Akcja gry skupia się głównie na eksploracji planet układu oraz wieloosobowych bitwach. Gra EVE: Valkyrie będzie w pełni kompatybilna z PlayStation VR, dzięki czemu cała rozgrywka począwszy od eksploracji planet, zniszczonych statków i wieloosobowych bitew będzie sterowana za pomocą okularów Sony. Dużą zaletą gry jest wysokiej jakości oprawa graficzna ze szczegółowymi detalami statków kosmicznych. Premiera gry EVE: Valkyrie zapowiedziana jest na końcówkę IV kwartału 2016 roku. Cena na dzień dzisiejszy nie jest znana! Może się okazać, że symulator walk kosmicznych będzie częścią składową zestawu PlayStation VR (informacja niepotwierdzona). 

Autor: | 2016-10-17T17:27:02+00:00 20 czerwca 2016 10:55|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o