-, Video, Zapowiedzi PS4-Techland potwierdza wydanie “Torment: Tides of Numenera” na konsolę PS4

Techland potwierdza wydanie “Torment: Tides of Numenera” na konsolę PS4

Klasyczna gra cRPG “Torment: Tides of Numenera” na PlayStation 4 została zapowiedziana przez polskiego wydawcę Techland, a jej premierę przewidziano na koniec I kwartału 2017 roku!  Produkcją gry zajęło się studio inXile entertainment, które posiada w swoim dorobku takie gry, jak: Westland i Wasteland 2: Director’s Cut. 

Źródło: TechlandGames (Youtube)

Akcja gry została osadzona w przyszłości, w której ludzie znajdują się na poziomie średniowiecznej cywilizacji. Wprawdzie wokół nich roztoczone są pozostałości nowoczesnej cywilizacji zwane Numener-y, które w dużym stopniu stanowią zagrożenie dla ludzkości.

Swoją przygodę gracze rozpoczynają, wcielając się w postać Last Castoff, czyli Ostatniego Wygnańca, który okazuje się niezwykłą istotą zwaną “Zniennym Bogiem”, obdarzoną wielką siłą zdolną przezwyciężyć śmierć! Co prawda ów niezwykła istota w czasie upadku z nieba na pobliskie miasto doznaje amnezji. 

Rozpoczyna więc podróż, na której końcu spróbuje odpowiedzieć sobie na pytanie kim jest i w jaki sposób powstrzyma byt zwany Sorrow! 

Autor: | 2016-10-17T17:26:45+00:00 5 sierpnia 2016 15:25|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o