Tajemnicza organizacja znana jako “The Assembly” (Zgromadzenie) prowadząca tajne eksperymenty głęboko pod ziemią funkcjonuje poza kontrolą rządu i społeczeństwa. Ich badania oraz tajne projekty mają bezpośredni wpływ na daleko idące zmiany. Czy rzeczywiście “Zgromadzenie” działa w zgodzie z przyjętymi normami? Co przed nami ukrywa? Kogo poświęcą w dążeniu do rozwoju postępu?

Może poniższy gameplay odpowie na część pytań!

Źródło: nDreams VR (Youtube)

Tak naprawdę rozgrywkę możecie rozpocząć wcielając się w rolę dwóch odrębnych naukowców, z których każdy otrzyma zupełnie inne zadanie! Z jednej strony traficie na początkującego naukowca (praktykanta), którego poziom autoryzacji jest dosyć niski, ale chęci nieocenione. Z drugiej strony na naukowca z wieloletnim doświadczeniem i możliwościami odkrycia prawdy w zupełnie inny sposób!

Nowa gra “The Assembly” studia nDreams stworzona specjalnie z myślą o PlayStation VR otworzy przed Wami świat, w którym odkrycie prawdy okupione jest wyborami nie do końca zgodnymi z moralnością człowieka! Czy wasze działania i idące za tym konsekwencje uratują czyjeś życie czy doprowadzą do katastrofy?

Premierę gry “The Assembly” na konsolę PS4 i PS VR zaplanowano na koniec I kwartału 2017 roku